Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok vásárolni olyan...

Szoktatok vásárolni olyan oldalakon mint pl a gardrobcsere ? szerintetek gáz ?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm Talált egy nadrágot 4000ft-èrt ami boltban 12ezer.

Ha olcsóbban be tudnátok szerezni a termeket akkor is inkább boltban meg veszitek?



#Vasarlas#hasznalt&ruha#
2020. nov. 12. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz, sőt, szerintem sokkal jobb használtan ruhát venni, mert spólsz is és a környezetet is véded vele:)
2020. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igy van.szerintem is spórol vele az ember.
2020. nov. 13. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem tok jo ,en is szoktam masodkezbol vasarolni. Pont azert, amit az #1 mond. (Bar mostanaban eleg ritka, hogy visszairnak az eladok. 😅)
2020. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz,viszont én magánszemélytől nem szoktam vásárolni, mert nem tudom felpróbálni hogy jó e méret, tetszik e magamon az a ruha és nem tudom visszaküldeni ha problémám van vele. Ha webshop akkor csak olyan ahova ingyen visszatudom küldeni, vagy akkor turkáló. Boltban ezer éve nem vettem semmit mert turiban dolgoztam, onnan volt sok ruhám, de ha tehetném is olcsóbban venném meg.
2020. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal ökonomikusabb használt ruhát venni. Egy farmer nadrág elkészítéséhez például nagyjából 6000 liter vizet felhasználnak. Nem gazdaságos és nem is környezetkímélő eldobni ezeket a ruhadarabokat. Arról nem is beszélve hogy pénztárca barát, és nagyon sokszor csak azért kerülnek ilyen helyekre ruhanemük, mert aki megvette arra nem volt jó a méret, vagy végülis nem jött be a stílus, de sokat nem használták.


Én tökre támogatom a second handeket.

2020. nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Évek óta tag vagyok gardrobcserén, sok eladóval meg lehet beszélni a próbát is! Szerintem a környezetvédelem (mert ez az) nem gáz!!! ;)
2021. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!