Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szatén maszk, mi a vélemény?

Szatén maszk, mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Szatén arcmaszk mennyire elfogadható? Szeretem az egyedi dolgokat, de még máson nem láttam ilyen fényesebb anyagú maszkot hordani. Csajokon sem nem hogy férfin.

[link]



2020. nov. 13. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Láttam egy tesztelős videót különböző szatén maszkokkal. Semelyik se működött úgy ahogy kellett volna, átfolyt a víz rajtuk és könnyen eltudják fújni rajta keresztül a gyufa lángját.

Én divatért nem ajánlom azt, hogy kitedd magad annak a veszélynek, hogy elkapd a vírust ezeken a maszkokon keresztül.

2020. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem teljesen jól néz ki. Hordjad ha az tetszik. Egyébként semelyik maszk nem véd meg a vírustól. Az orvosira is rá van írva, hogy nme nyújt védelmet.
2020. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Nekem van, mióta hordom nem virágzik ki alatta a bőröm.
2020. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
1, ettől még lehet benne filter. A legtöbb maszk nem egy, hanem 2-4 réteg.
2020. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen maszkkal nem magadat véded, hanem másokat, ezért kéne mindenkinek hordania. Azt hittem mostanra ez már bevésődött az emberek fejébe.
2020. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem tartom biztonságosnak senki számára. Sem a viselőjénrk (mert a 2, 3 rétegű maszk minimálisan azért véd. Persze oldalt kijön és bemegy a levegő) sem annak akivel beszélget miközben rajta van mert nemcsak oldalt hanem elöl is sokkal jobban kiáramlik a levegő a pamuttal vagy többtétegűvel szemben.
2020. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem lenne vicces olyan maszkokat hordani, aminél nem megy ki-be a levegő valahol. Ezért kell beszélgetés közben távolságot is tartani.
2020. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem arról van szó hogy baj hogy kimegy vagy bemegy a levegő hiszen senki sem akar megfulladni, hanem arról hogy nem mindegy hogy mennyire. Van erről vagy száz videó a neten.
2020. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Amit linkeltél az két rétegű, de van olyan is amibe plusz szűrőt is be lehet rakni.

Nekem van több szatén maszkom is különböző színűek, jobban szeretem nem irritálja a bőrömet, kényelmes. Az hogy mit ér ebbe kár belemenni.

Szerintem egyik sem tökéletes, de ez legalább kinéz valahogy nem mint egy orvosi maszk.

Távolságot kell tartani.

Láttam én már aki valami csipkéset hordott, mint egy melltartó úgy nézet ki:)

Nem tudom pasi vagy csaj vagy, de ha ez megnyugtat páromnak is van ilyen feketéből és szokta is hordani.

Nem hinném hogy mostani helyzetben ez gondot okozna ki milyen maszkot hord, érezze benne jól magát és kész.

2020. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szerintem pont ilyenem van. Egyszer volt rajtam, nem igazán jött be. Inkább sima szövet anyagút használok.
2020. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!