Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy rendelnek webahopbol,...

Hogy rendelnek webahopbol, kiszállítással azok, akiknél ninca mindig otthon valaki?

Figyelt kérdés
Eddig nalam nem allt fent a problema, valaki minsig volt otthon hogy atvegye a csomagot (shein, myprotein stb stb), de most ez megvaltozott, ilyenkor mit lehet tenni? Ha nincs ott senki hogy atvegye, besobjak a keritesen? Vagy tarsashaz eseteben a szomszeddal atvetetik? Felek igy rendelni barmit is, mert felek hogy visszakuldik vagy valami, nem tudom otthagyni a munkamat hogy kezhezvegyem a csomagot, kulfoldi oldalaknal meg, mint amit peldanak irtam, ninca nagyon olyan hogy postan marado vagy hasonlo...

2020. nov. 17. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát én oda szoktam rendelni, ahol vagyok,tehát home office előtt a munkahelyemre. De amúgy meg tudod beszélni a szomszéddal, hogy vegye át, legtöbb futárszolgálatnál a futár felhív közvetlenül kiszállítás előtt, akkor mondhatod neki, hogy a szomszédhoz vigye.
2020. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Munkahely, pik pak pont?
2020. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Munkahely nem jo, ugyanis reszmunkaidos vagyok... ha oda kerem, es oda esetleg delelott jon a futar, ugyanott vagyok mintha otthonra kernem es munkaban lenenk :(
2020. nov. 17. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van, ezért olyan helyről próbálok rendelni, ahol lehet átvételi pontot kivalasztani.
2020. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha olyan külföldi csomag mint pl wish vagy alie, azokat a postás viszi, szóval ha nem otthon a postán át tudod venni.
2020. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, de a myproteint tuti csomagszallito hozza, szerintem a sheinest is, nem veletlenul ezeket irtam peldanak, wishrol, ebayrol, alirol nem szoktam rendelni..
2020. nov. 17. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzéshez szerintem oda tudod írni, hogy x óra között tudod átvenni. Én is csináltam már ilyet.
2020. nov. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Részmunkaidős vagyok én is, de szerencsére kis létszámú helyen dolgozunk, jóba vagyok mindenkivel, nálam átveszik a munkahelyemen, ha nem vagyok bent. Ha pl gyárban~ értsd sokan, nagy helyen~ dolgozol ez nem opció.

2.A futárok szoktak egyeztetni, nálam volt olyan, hogy amikor végeztem a dolgommal én mentem utána a csomagomért, persze van autóm így könnyen megoldható.

3. Megjegyzés, időintervallum megadása, de ez szerintem függ a futárszolgálattól is.

4. Ismerőshöz, szomszédhoz rendelni akiben megbízol.

5. Ha netán mpl vinné, ők letétbe helyezik a postádon.

2020. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom szepen a reszletes valaszt!
2020. nov. 18. 12:13
 10/10 anonim ***** válasza:

A postánál meg tudom adni, melyik postán tegyék le a csomagot, ha nem vagyok otthon. A Dpd futárcégnél pedig bejelölöm, hogy tegyék az ajtóm elé a csomagot. Ez esetben tudomásul kell venni, hogy onnantól, hogy az ajtód elé tették, nem terheli felelősség a futárcéget. Ezzel az opcióval talán kétszer éltem, rendben ment minden. Mondjuk biztonságos környéken lakunk...

De olyan is volt, hogy pick-up pontra irányítottam a csomagot.

2020. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!