Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor fázott legjobban a...

Mikor fázott legjobban a lábad eddigi életed során?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Csütörtökönként este 8 óra 17 és 21 perc között.
2020. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
'98-ban,a szolnoki 89. repülőezred gépkocsi telephelyén voltam ügyeletes,és kint kellett lenni decemberben..borzalmas hideg volt,az összes ruha rajtunk volt,de majd megfagytunk..csak azért emlékszek rá mert a srác akivel ügyeletesek voltunk,Fülesdi Attila azt mondta hogy így még az életbe nem fázott a lába,nekem sem.
2020. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
A barátom szokott vadászni, idén februárban kimentem vele. Lesen voltunk, nem nagyon mozoghattunk. Akkor azt hittem, hogy ott fogok meghalni, halálra fagyni. Szörnyű volt.
2020. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem veszek harit nadrág alá mostanában akkor színte mindég.
2020. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Tesiórán, amikor télen is rövidnadrágban kellett kint lenni.
2020. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Tavaly disznóvágásra papucsban mentem, mert nem volt nálam játszós cipő. Úgy lefagyott a lábam, hogy utána fél napig fehérek és érzéketlenek voltak a lábujjaim.
2020. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy hűvösebb nyári napon hirtelen elkezdett szakadni a jégeső, kb 200 ft-os méretű golyókban. Egy vékony anyagú cipő volt rajtam. Siettem haza, az utam egy lejtős utcán keresztül vezetett, ahol megállt a jeges víz, bőven boka fölött. Na, mire átverekedtem magam ezen az útszakaszon, addigra nem éreztem a lábfejem.
2020. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer még régen tök tapasztalatlanul nekivágtam december elején egy túrába sima edzőcipőben, mert reggel jó idő volt.. Délutánra szép nagy hóvihar kerekedett és rám is sötétedett, erdős hegyes területen, szóval sokkal tovább tartott visszaérni a szállásra. A cipőm kb 15 perc alatt ázott át teljesen és még utána több órán keresztül mentem a hóban, jégcsapok lógtak a hajamból, a lábfejem órákig nem éreztem utána. Azóta már okosabban és felszereltebben túrázok :D
2020. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Télen kiküldtek 12 órás forgalomszámlálásra.
2020. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy februári -10 fokos temetésen, fekete félcipőben.
2020. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!