Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női-férfi ruhák, cipők? Mi a...

Női-férfi ruhák, cipők? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Ez egy megosztó kérdés lesz. Több kérdésnél is láttam hasonlót az elmúlt napokban, hogy "ciki-e férfiként..." "ciki-e nőként...". A válaszok egy része főleg ha férfi vesz fel nem teljesen férfiaknak szánt ruhadarabot, cipőt, zoknit, bármit akkor az egyértelműen csak és kízárolag "homár" "homoszexuális" "meleg" (és különböző jelzőkkel), de ha csaj vesz fel férfi ruhát az elfogadott. Miért kell ezeket az előítéleteket 2020 végén(már majdnem 2021) még erőltetni? Ha valaki valamiben jól érzi magát miért ne? Ismerek egy full inteligens, okos, full heteró pasit (feleséggel, gyerekkel stb.) mégis szereti a magassarkú (főleg éktalpú) cipőket. És rohadtul jól áll neki. Egyáltalán nem homáros benne. Akkor meg miért? Ha egy csaj venné fel a férfi inget, nadrágot, zakót, akkor "hú de bátor!" "Milyen dögös!" he? mivan? Mi ez a megkülönböztetés? Szeretném erről a véleményeteket, pro-contra! Bennem kb. 2 hete változott meg amikor találkoztam ezzel a figurával.

2020. nov. 20. 23:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs a kérdező: 28/L
2020. nov. 20. 23:18
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Már bocs, de értelmes ember nem vesz magassarkút.

Valszeg igenis homár vagy valami csúszik nála, látens homokos.

2020. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Hát lehet itt akármit mondani gyerekekkel feleséggel, de akkor sem normális, hogy szeret magassarkúban lenni. Neki legfőképp max poénból kellene tudni milyen érzés magassarkú cipőt viselni. Egyébként teljesen más amikor egy nő vesz fel férfi ruhát, mert ezek általában bővebb ruhadarabok, a férfi S-es is nagyobb mint a női megfelelője. Viszont fordított esetben nem így van, a női S sokkal kisebb mit a férfi, illetve teljesen más a szabása is, ami nem elengedhető szempont.Az pedig szerintem nem “‘Milyen dögös” ha egy férfinak mélyebb a dekoltázsa mint nekem.
2020. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
64%

A ruhának nincsen megszabott neme! Mindenki azt hordja amiben jól érzi magát. Szerintem igenis jól áll egy fiún/férfin a szoknya vagy a magassarkú, ugyanúgy mint egy lányon/nőn a "férfiasan" ruha. Ez már a 21.század istenem, ez legyen a legkisebb fenn akadni való. Személy szerint nem szeretem használni ezt, hogy női-férfi ruha kifejezést, mert mint az elején leírtam még mindig NINCSEN NEMHEZ KÖTVE AZ ÖLTOZKODÉS!

Ezt perpillanat egy leendő divat/textil/stylist tanulótól hallottad (olvastad) :)

2020. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Női ruha férfin csak egyetlenegy esetben elfogadható, ah az illető drag queen olcsó útszéli porostikat is megszégyenítő teljes vakolatban, és egy meleg bárban dolgozik.

Mellesleg, szerintetek ez normális???

[link]

Ha ilyen kollegám lenne, én minden reggel elhánynám magam.

Emberek, kapjatok már a fejetekhez!!! Igaz, hogy 2020 van, meg "peace" a köbön, de azért a jó ízlésnek is van határa.

Igenis vannak férfi ruhák meg női ruhák, ahogy van férfi és női nem is. A ruhák szabása teljesen más, mivel eltérő a két nem testalkata is. Ok, hogy vannak unisex darabok, de azok jobbára sportos bő ruhák.

Egy férfi női ruhában igenis gusztustalan látvány, mint a fenti linkből is látszik.

2020. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen igazad van kérdező 💖
2020. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Azért kérdező mert CSAK TE vagy ilyen szabad felfogású, de vannak ezek a beteg berögzött részrehajló testképzavaros emberek akik csak akkor látszanak férfinek ha kifejezetten féfi ruha van rajtuk, ők rettegnek a női ruháktól mert abban valóban csajszikák lennének.

Most is itt vannak a 2-es,a 3-as,és az 5-ös kommentelők személyében.


Ami engem illet kérdező, férfiként felveszek női farmert mert kényelmesebb mint a férfi.

Télen veszek alá nejlonharisnyát mert nekem az a kényelmes, és van női pulóverem is mert megtetszett a mintája.

Ja! És férfi vagyok,maradtam, és a nőket szeretem.

Nem fura?

Pont úgy mint azok a lányok akik férfi ruhát viselnek, ők is nők maradtak és nem homárkák.

Azért érdekes,hogy már a lányoknál is feltünt ez a beteg megosztó gondolkodás amit a 2,3,5 és még a többi képvisel, mert már egy lány is kiírta kérdésnek mert ő sem érti ezt az elmaradott kozervatív berögződést.

F.

2020. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

7-es

Minden szavad igaz ❤️

2020. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Köszönöm 8-as!

Örülök,hogy mi azért vagyunk páran a kérdezővel együtt.

Mi vagyunk az egyetlen épkézláb emberek a híg fos tengerében.

2020. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
😂😂😂 Igen nyilván ti vagytok a morálisak és nem a több millió másik ember.🤡ok vagytok inkább.
2020. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!