Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz úgy hordani...

Szerintetek gáz úgy hordani (télen) hótaposót, hogy nincs hó?

Figyelt kérdés

Tavaly télen voltam kirándulni külföldön, és amiatt vettem egy nagyon jó túra-hótaposót. Az alakja nem tipikus túrabakancs féle, szóval emiatt nem lehetne utcán kinézni.

De alapvetően látszik, hogy a funkciója hótaposó. Épp ezért hihetetlenül meleg és kényelmes, emiatt használnám idén télen is, habár hóra nem számítok itt.



2020. nov. 22. 12:40
A kérdező szavazást indított:
igen, gáz
nem, nem gáz
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz. Gázabbak a kis vékony velúros bokacsizmák, amik egy kis esőtöl rögtön átáznak.
2020. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy, hogy ki mit gondol, ha kényelmes, hordom, s kész
2020. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2020. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A hótaposónak nem csak a hótaposás a funkciója, hanem az is, hogy ne fagyjon szét a lábad. Nyugodtan vedd fel, főleg ha hajlamos vagy a hideg végtagokra (nekem egy normál, enyhén bélelt csizmába két zokni is kevés, jéghideg lesz a lábfejem).
2020. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!