Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másnak is rossz érzés megválni...

Másnak is rossz érzés megválni egy-egy ruhadarabtól?

Figyelt kérdés
Én olyan vagyok, hogy csak néhány ruhám van de azok jó minőségűek és nagyon sokáig hordom őket. Ezért aztán amikor eljön az idő, hogy le kell selejtezni egyet kettőt akkor rossz érzés kidobni. Természetesen az eszemre hallgatok, tehát kidobom őket, de rossz érzés. Ez normális?

2020. nov. 22. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem, egyáltalán nem normális. Ha selejt akkor nem kell hozzá ragaszkodni. Csak egy darab rongy.
2020. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
nekem csak a kedvencektől, amit azért kell kidobni, mert már elhasználódott
2020. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Nem azért sajnálom mert drágák voltak, hanem azért mert szeretem őket. Örömet okoz viselni őket.
2020. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szeretek selejtezni, jó érzés végignézni a szekrényen úgy, hogy tudom, hogy minden 10/10
2020. nov. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sjsjyj ***** válasza:
Nekem most is van egy pulcsim amit nagyon szerettem de már sajnos szanaszét van szakadva de sajnálom kidobni :D
2020. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!