Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodisták, ti egész nap egy...

Irodisták, ti egész nap egy cipőben vagytok?

Figyelt kérdés
Vagy használtok váltócipőt, papucsot

2020. nov. 23. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
papucsot használok
2020. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon meleg, vastag csizmában vagyok, amikor igazi tél van, mert nagyon hideg van, és/vagy hó, latyak van, csak akkor szoktam váltócipőt húzni. Mert a csizma túl meleg bent és/vagy nem akarok mindent összelatyakozni bent.

Egyébként abban vagyok, amiben jövök. De azért van az egyik fiókomban mindig egy papucs, ha esetleg kéne.

2020. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van bent váltócipőm és -papucsom is.
2020. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Van váltócipőm,papucsom is.Mikor mit.
2020. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, mert nincs dresscode és a kényelmes edzőcipőmben ill. télen a bakancsomban járok be. Kb. óránként kimegyek a levegőre és teszek egy kört az épület körül, nekem fontos hogy mozogjak napközben is, macera lenne óránként cserélgetni.
2020. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, mint a 2. Akkor váltok cipőt bent, ha meleg vagy rosszul szellőző lábbeliben jöttem dolgozni, egyébként nem.
2020. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkinek van bent az irodában váltópapucsa, vagy abban vagyunk, vagy zokniban. (kis cég)
2020. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Én kettőben: bal, jobb.
2020. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nadrágot se veszek fel. (Home office)
2020. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Van bent papucsom az irodában, de nem minden nap szoktam használni.

Ha csizmában, bakancsban megyek akkor igen, ha edzőcipőben, balerinában akkor általában nem húzom át.


Csoportvezetőm (férfi) mindig speciális munkavédelmi cipőben/bakancsban jön dolgozni, abban is van végig. Mondjuk ő szokott menni a javítócsarnokba, raktárakba, műhelyekbe is intézkedni (közlekedési vállalat műszaki osztályán dolgozom).


L/26

2020. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!