Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egyszerű tipp új steel 20...

Kupicalajos kérdése:

Van egyszerű tipp új steel 20 soros acélbetétes bakancs betörésére?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy szokták éjszakára pucolt krumplit beletenni oda ahol tör, meg hogy hajszárító-val melegíteni, meg valami vizes zokni trükk. Ezek nem teszik tönkre?

#csizma #Steel #acélbetétes #Csizma betörés
2020. nov. 28. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mind marhaság...:D Fokozatosan egyre hosszabb ideig kell felvenni, és voilá.
2020. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizes zokniban mászkálhatsz benne, olvastam bakancsos csoportban, hogy vannak, akik ezt alkalmazzák sikerrel. Illetve dupla zokni, nekem is törte a sarkamat a kis mocsok, de a sebtapasz és duplazokni kombó sokat javított rajta. De zökkenőmentes folyamat sehogy sem lesz. Sok szerencsét és kitartást - már ha a kérdés feltétele óta nem sikerült betörni. :D
2021. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia 2-es! Azóta már rég betörtem. felvettem melegvizes zoknit és rá egy vastagabb zoknit és szoba bicikliztem benne 2 órán át. olyan mintha a lábamra öntöttem volna.
2021. febr. 20. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Naaa, nagyon orulok neki!:) viseld egeszseggel :3 <3
2021. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!