Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek ez jó...

Lányok! Szerintetek ez jó szülinapi ajándék lenne?

Figyelt kérdés

A páromnak szülinapjára egy kabátot akarok venni. Csak szövetkabátjai vannak, és általában azoknak szokott alá öltözni, ezért egy igazi vastag télieset néztem ki neki, ami alá ha csak egy pólót vesz, akkor sem fázik meg a legcudarabb időben sem.


[link]


Erre gondoltam. Nektek tetszene ez a darab?



2020. nov. 30. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nagyon aranyos ötlet! :)

A kabát is jól néz ki, praktikus, hogy fekete, jó melegnek is néz ki, de mégis csajos, csinos. Biztosan örülni fog neki! :)

2020. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Rendes tőled, hogy így odafigyelsz rá. Szerintem nagyon fog örülni neki! :)
2020. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1#2 Köszi. Remélem tényleg örül majd:)
2020. nov. 30. 21:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezzel óvatosan. A szándékod nagyon jó. De nem lehet hogy azért hord csak szövetkabátot mert nem szereti ezeket a pufi típusokat?
2020. nov. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ruhát, sminket, parfümöt adni nem jó ötlet. Kivéve, ha 1100%-ra tudod, hogy éppen az a kedvence, arra vágyik, azt nézte ki.


Én is szinte csak szövetkabit hordok, mert azokat szeretem, azokat tartom elegánsnak és azok illenek hozzám, a stílusomhoz. Egy olyanban, mint amit linkeltél, nem érezném jól magam és folyton "Michelin baba" érzésem lenne.

2020. dec. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

A 4-es és az 5-ös hozzászólokkal egyetértek.

Esetleg nem mondott példát bármikor is pl mikor meglátott valamit hogy szeretné majd megvenni, azt is meg veheted neki.

Én páromnak egy kis táskát veszek mert szüksége van rá, nézegette interneten és mutatta, figyeltem rá amit mond.

18/l

2020. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek 4essel és 5össel, nem lehetsz benne biztos, hogy tetszene is neki.

Másrészt nagyon rossz ötlet szerintem úgy hordani a télikabátot, hogy alatta semmi nincs, csak póló.

Mondjuk felszáll a vonatra. Meleg van a nagykabátban, úgyis ha lehúzza a cipzárt, ezért leveszi. De úgy meg simán pólóban fázik, mert annyira azért nincs meleg. Akkor mi lesz? Vacog egész úton, vagy felveszi a kabátot, beleizzad, majd amikor leszáll a hidegbe jól megfázik? De ugyanez igaz lehet boltra, munkahelyre, sulira stb stb. Télen mindenképp érdemes rétegesen öltözködni, mert nem tudhatod, hogy mennyire fűtenek a belső tereken ahol tartózkodni fogsz. Egy pulcsi a kabát és a póló közé minimum kell.

2020. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#4#5#6 Már húgom segített kikémkedni egy-két infót korábban, ami alapján szerintem 90%-ig biztos hogy örülne egy ehhez hasonló kabátnak, plusz ismerem milyen fázós. Egy ilyen kabát sokkal melegebb és praktikusabb télen mint bármilyen szövetkabát, és nem kell több réteget aláöltözni sem, ha egyszer kipróbálja tuti elfelejti a régieket ha tombolnak a minuszok.
2020. dec. 1. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem jó ötlet. Akkor vegyél neki inkább egy ajándékkártyát, úgy legalább olyat vehet magának, ami tetszik is neki.
2020. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7 Természetesen nem én szabnám meg mit vehet alá, és mit nem, úgy öltözik ahogy neki kényelmes... XD Ezt csak arra értettem hogyha csönget valaki, vagy pár percre kimegy valamiért, elég ha pólóra veszi fel úgysem fázik majd.
2020. dec. 1. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!