Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet olyan farmernadrágo...

Hogy lehet olyan farmernadrágot találni aminek ilyen foszlott, levágott vége van, nem ér le teljesen a bokáig? Mi annak a neve? Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Akármelyik fast fashion boltba

De például Bershkaba csak ilyet árulnak szinte xd

2020. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az nem az a halásznadrág? Amúgy,ha zavar, hogy pl valamit túl hosszúnak találsz, levághatod, vagy felhajthatod;de azt mondjuk inkább tényleg mégse; de egyébként vigyázz, nehogy úgy tűnjön, mintha kinőtted volna, és nem telne rendes hosszúságúra.

Vagy pl bokanadrág(?) , térdnadrág?

Lehet még rojtos is a neve; vagy olyan, amit én előreszaggatott-nak hívok

Amire meg valszeg nem gondolsz most pillanatnyilag, pl a csőnadrág. De azért ideírom, még hátha jól jön.

Amúgy pl szerintem is bárhol; én egyébként farmert pl kínai boltban vettem már, meg egyszer orsay nevű boltban.

2020. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*megerősítve, létezik rojtos szárú, most csak úgy hirtelen rákerestem , nem néztem nagyon szét, de van ilyen úgy tűnik
2020. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek breshkaban talatam
2020. dec. 27. 23:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Bershka*
2020. dec. 27. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!