Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, ti milyen márkájú és...

Srácok, ti milyen márkájú és fazonú alsónadrágot hordotok? Érdemes szerintetek márkás alsót venni? Kort is írjatok kérlek!

Figyelt kérdés

Milyen márkájú alsókat vesztek? Mennyire ragaszkodtok a márkához? Hol veszitek? Kényelmesen elfér benne a csomagotok?

Köszi a válaszokat. 24F



2020. dec. 6. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami markasabb, kappa Harvey Miller, F&f ezek anyagra jobbak kenyelmesebbek nem tul dragak
2020. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az f&f tényleg ennyire jó? Már hallottam, hogy nem rossz vétel.

Viszont a kényelmen kívül ezek az alsók mennyire tartósak? Nem nyúlnak-e pl vagy nem bolyhosodnak-e?

2020. dec. 6. 14:18
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én Hollistert hordok és tök kényelmes.


[link]


18F

2020. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevalt tapadost nem szeretem de ezekben Jok ki emelik latszatra meg jol ezi benne farkam magat

Armanynak fele kamu es tul arazott de milyen szeretnel tapados laza?

2020. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem a levi's jött be, minőségi nagyon. Bár az árán is meglátszik, 3-4k/db
2020. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ha jók, akkor nem sajnálom a pénzt rá, bár darabja 5000-ért semmiképp nem kéne. Nem tudom azok mit tudhatnak.

Elég sokféle van már a boltokba és épp ezért nehéz dönteni, hogy melyik márkát érdemes választani. Én a szoros boxert kedvelem, de láttam egy armani fecskét is, aminek tetszett a formája. Elég kifinomult volt a szabása, de nem tudom például, hogy nem kicsi-e elől vagy nem-e látszana ki a fanszőr.

Ami még fontos, hogy a pánt ne vágjon be nagyon és ne csússzon fel a szára a boxernek.

2020. dec. 6. 17:09
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
ahogy nézem 2db-os csomagban 6 pénz a levis. Drága, az tény, de minőségi, nem fakul a színe, nem megy össze.
2020. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Megnézem a levist. Interneten tudom megrendelni?
2020. dec. 6. 20:59
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Én egy éve kb. csak Intimissimi alsót hordok, nagyon kényelmesek és jó minőségűek. Van magyar webáruháza is, onnan szoktam rendelni. Sokszor van -50%-os leárazás. Most asszem 3 fizet +1 ingyen akció van.
2020. dec. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Lidl-s boxer. Nem is drága és jóféle.
2020. dec. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!