Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők/hölgyek, szerintete...

Lányok/nők/hölgyek, szerintetek milyen öltözködési stílusa kell, hogy legyen egy 28 éves férfinek? Milyen ruhadarabot szerettek látni hordani a férfiakon (kiegészítőkkel együtt), milyen öltözködési stílusú férfiak tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 18-55 év közötti Nők válaszára volnék kíváncsi

2020. dec. 16. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem “KELL, hogy legyen”.

Hidd el, a megfelelő értékrendű nők nem hülyék. Azonnal levágják, hogy azért viselsz-e valamit mert valóban ez tetszik, vagy valami hülye tömegdivat után mész azért, hogy kényszeresen tetszelegj másoknak.

Olyan nőt akarsz, aki önmagadért szeret?

Akkor öltözködési preferencia terén se add ki magad másnak.

Úgy nézz ki, olyan darabokat viselj, amilyet TE szeretnél.

Aki bukik rád és érdeklődik irántad, a személyiséged iránt, - még akkor is, ha egyesek szerint “sajátos” a stílusod -, egy idő után, megfelelő közegben úgy is megtalál.

2020. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá, lehet, hogy ez hidegzuhanyként fog érni, de NINCS olyan egységes recept, amivel általánosságban “a nőknél” bevágódhatsz.

Minden egyes nőnek más az ideálja.

2020. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont 28 éves férfi vagyok, így bátorkodtam írni annak ellenére is nem vagyok nő :D

A lényeg, hogy ha bármilyen nő valamiféle erőszakos igényt támasztana a külsőm megváltoztatására, valamiféle előre definiált képhez való megfeleltetést helyezne kilátásba, akkor lenne erről egy hosszú és kellemetlen beszélgetésünk...:)

Egy férfi (vagy egy nő is) legyen önálló, a saját személyiségét projektálja a ruházati összeállításaira. Persze a kötelező higiénia és alapvető igényesség mellett.

2020. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik az, aki tetszeni akar nekem. Mert az csak megjátszás. Az tetszik, aki azért hord valamit, mert NEKI tetszik. Önazonos.
2020. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Nekem ez.

2020. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem bejön az ing (csakis hosszúujjú!), lehetőleg sötét színű. Nyáron felhajtott ujjal, nyami! :)
2020. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmiféle elvárásom. A lényeg hogy ápolt legyen, tiszta ruhában járjon. Persze, ha nagyon példát kell mondani, akkor azt mondom, kissé komolytalannak tartom ezeket a nagy feliratos, zenekaros pólókat, viszont tudok olyat akinek meg abszolút ez a stílusa 30 évesen is, és őt el nem tudnám képzelni másban. Az esküvőjén láttam először - és szerintem utoljára - öltönyben.
2020. dec. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!