Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik típus tetszik jobban...

Melyik típus tetszik jobban nektek?

Figyelt kérdés

Ez: [link]


Vagy ez: [link]



2020. dec. 21. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Az első azért tetszik, mert a belső oldalán is van fehér csík, a másodikon nincs belül. Viszont a második laposabb, talán sportosabb. Nem tudok dönteni.
2020. dec. 21. 17:57
 2/6 anonim ***** válasza:
2.
2020. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

A másodikat vettem meg egy hónapja, nagyon tetszik, de sajnos a kényelmében csalódnom kellett. Ezt tudva, ha most vennék, olyat keresnék, aminek vastagabb a talpa, az jó eséllyel kényelmesebb. Nincs meg az a "felhőn lépkedek" érzés. A Hervis-ben vettem, a Deichmann-ban nem annyira nézelődtem, mert akkor még pár ezressel olcsóbb volt az előbbi helyen.


Ez volt még a képben, de ennél sincs belül csík:

[link]

2020. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lena7 ***** válasza:
100%

Lehet hülye vagyok, de ez a 2 cipő majdnem teljesen egyforma. 🙉


Én a 2.-ra szavaznék. Az elsőben szerintem nagyon jól mutat a fehér csík, viszont én nem rajongok annyira az ilyen stílusú cipőkért.

(Formájára gondolok)


De azt válaszd amelyik jobban tetszik neked.

2020. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az első tetszik. Volt hasonló cipőm, kényelmes volt. A 2. laposabb "folytósabb" cipő, félek, nem lenne elég kényelmes a púpos lábfejemhez.
2020. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Az első
2021. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!