Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szúr némelyik póló?

Miért szúr némelyik póló?

Figyelt kérdés
Van néhány pólóm amelyeket ha felveszek, a hátam teljes részén ilyen szúró érzést érzek. nem fáj, vagy ilyesmi, inkább egy enyhén viszkető, irritáló érzés. Leginkább akkor van ez amikor megizzadok, vagy nem törölköztem meg rendesen, és minimális szinten még egy nagyon kicsit vizes a hátam.
2020. dec. 23. 13:06
 1/4 kémény100 válasza:
Nagyon óvatosan, hogy ne sérts meg a poló anyagát, vágjál ki belőle minden idegen anyagot. Használati tanácsok, gyártó és származás jelzőt, mosási utasítások, stb ilyenekre gondolok. Nekem ez bejött.
2020. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, ezekre mostantól ügyelni fogok, köszönöm! :)
2020. dec. 26. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan pólókat vegyél, ami teljesen pamut, vagy legalább 50% fölött van; de szerintem azért mégjobb, ha mégtöbb benne a pamut. Ha műszálas dolgot vesz föl az ember, persze,hogy szurkálja, irritálja a bőrét.
2021. jan. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cotton is a pamut,nemtom, van-e még másfajta neve is. Ja és egyébként egyszer kezembe vettem egy olyan anyagot, ami ilyen bambuszos volt, bamboo; és az is jónak tűnt nekem; amúgy a bambusz az is egy növény, de szal lényeg,hogy lehetőleg természetes anyagból legyen egy adott ruha,pl gyapju pulcsi is jó szerintem. Amit egyszer veszel fel, blúz, az lehet valami fényes anyagból is, de amit mindennapos használatra; abban több legyen a pamut. Minél több, annál jobv
2021. jan. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!