Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartót szeretnék varratni,...

Melltartót szeretnék varratni, egy már meglévő melltartó alapján, van ilyen hely Budapesten? (Mert sajnos eddig nem igen találtam! ) Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Annyira spéci a méreted, h nem találsz készen?

Talán vmi fűzőkészítő v hasonló varrónő készíthet ilyet, de tuti baromi drága lesz...

2020. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Bármelyik bolt, ahol lehet venni melltartót. Odamész, kezedbe fogod a régit, leveszel egy messziről vele azonosnak tűnőt, és összehasonlítod. Ha nem akkora, akkor keresel másikat. Tuti hogy fogsz találni akkorát, vagy ahhoz nagyon hasonló méretűt. Legfeljebb akkor nem, ha valami spéci méretről van szó.
2020. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
#2 vagyok. Bocsi, most vettem észre, hogy félreolvastam a kérdést. Vásárolninak olvastam a varratnit. Így viszont nem tudok válasszal szolgálni, ez egy nagyon speciális kérdés, nem hétköznapi dolog ez.
2020. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem csak ruhát javít, az bármit megvarr neked, tehát melltartót is. Tulajdonképpen csak szabásminta kell hozzá. Aki tud varrni és vállal ruhakészítést, annak ez nem nagy bűvésztrükk.
2020. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szabas mintat nehez egy varrononek csinalnia?
2021. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!