Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki melyik márkás ruhaboltban...

Ki melyik márkás ruhaboltban vásárol, folyamatosan?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Rendelek, de Hilfiger és Rauph Lauren főként. F25
2020. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem vásárolok folyamatosan. Akkor veszek valamit, ha tudom, hogy szükségem van rá, akkor pedig addig keresgélek amíg meg nem találom a "tökéletest". Általában turiban.
2020. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokszor nem is a márkát nézem, hanem az anyagösszetételt, mivel többször befürödtem már nagyobb divatházak darabjaival, mert nagyon silány minőséget kaptam. Van sok noname darabom, ami kasmír vagy len és évek óta bírja. Ha mégis megtetszik valami nagyobb márka darabja, külföldről rendelem meg, általában jobb minőségben érkezik, mintha itt venném meg.
2020. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, a lényeg lemaradt. Paul&Shark közel áll hozzám, mert minőségi, de nálunk nem nagyon ismert és mert szeretem a sportosat, esetleg Ralph Lauren, Hilfiger én is, ahogy az #1 írta, de csak is a visszafogottabb, kis logós darabjai.
2020. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Karl Lagerfeld a kedvencem.
2020. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szegény 1-es válaszoló. Válaszol a kérdésre, és kapja a lepontozást :D.


Valakinek fáj, hogy vannak emberek, akik nem kizárólag a kínaiban meg a NewYorkerben vásárolnak?


De rohadjanak meg énis leírom... Mert énis hordok Hilfigert is meg Ralph Laurent is.

2020. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
About you-ról, answearrol szoktam mostanában rendelni, igaz nem a legdrágábbakat, de jó minőségűeket. Pl: Jack and jones, Adidas, Levi's. Farmernadrágot utoljára Bershkaban, Zaraban nezegettem.
2021. máj. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!