Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszintén vittetek már vissza...

Őszintén vittetek már vissza ruhat üzletbe úgy hogy már viseltétek ? Ebben a Covid időszakban vajon megszagolja az eladó ?Mindjárt holnap érdemes menni vagy inkább csak jó vége fele ?

Figyelt kérdés
Jan 29 én telik le a 30 nap

2021. jan. 1. 12:23
 1/9 A kérdező kommentje:
hó vége fele telórol vagyok
2021. jan. 1. 12:23
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Csak olyat vittem vissza amit nem hordtam, pl ajándék volt másnak. Szerintem nem higiénikus visszavinni Han már volt rajtad
2021. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jaja de nem viselnem már szerintem 1 évig legalább. meg már úgy ugyis akcios lesz majd aki megveszi meg kimossa. Én nem mostam ki.
2021. jan. 1. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha rajta van a cimke simán.
2021. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, soha nem süllyednék idáig.Tudják az eladók, hogy ki az a paraszt, aki használt ruhát visz vissza. Meg is van az ilyenekről mindenkinek a véleménye. Nem azért veszik vissza, mert nem tudják, hogy használt.
2021. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
igen, 1x. egyből rájöttem hogy túl rövid volt a nadrág szára, anyagilag rosszul álltam, de kellett egy nadrág (munka), így visszavittem kimosva, blokkal. kérdés nélkül visszavették (nem Mo)
2021. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem, mert nem vagyok proli.

Remélem majd sikerül venned egy olyan ruhát, amibe előtted más már rendesen beleizzadt.

2021. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Jajj ez a klasszik "vettem egy ruhát szilveszterre, de rájöttem hogy kell az a 4000 Forint inkább"? :D
2021. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
siman visszavették ma nem volt gond
2021. jan. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!