Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok fényes vagy matt...

Lányok fényes vagy matt harisnyát vesztek fel inkább?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Mindkettőt szoktam. Szoknyától is függőben melyikhez áll jobban. :)
2021. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Van mindkét fajtából, de én inkább az üvegszerű, átlátszó harisnyákat kedvelem, enyhén fényes fajtát. A matt szerintem műláb hatást kelt.
2021. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én is az enyhén fényeset szoktam.
2021. jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha azt akarom hogy látszódjon hogy harisnyaban vagyok akkor fényes hatásút húzok fel.

20/L

2021. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Csak a fényest :)
2021. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szintén csak fényest, az szépen kiemeli a lábaim vonalát, matt az olyan nagymamás:)
2021. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fényeset csakis.
2021. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Általában az enyhén fényeset. Olyat, ami csak akkor csillan meg egy sávban, ha bizonyos szögben esik rá a fény. A túl fényeset nem szeretem, az nagyon mű hatású. Mattból is vannak egész jók, ami nem az a nagymamás hatású, azt is szeretem viselni, ha nem akarom annyira kiemelni a lábaimat.. Persze ez csak a testszínű harisnyákra igaz, a fekete tök mindegy milyen, az így is úgy is látszik a lábon, szóval ott inkább az anyagminőség a szempont, mint a "fényhatás".. 32/N
2021. okt. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!