Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány évesen találtátok meg a...

Hány évesen találtátok meg a magatok stílusát? Mennyiben más egy 20,25,30 éves nő öltözködése?

Figyelt kérdés

jan. 3. 17:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Olyan 17-19 évesen? Azóta a munkahelyen alkalmazkodni kellett, de az alapok maradtak.
jan. 5. 01:03
 12/21 A kérdező kommentje:

Természetesen mindenki öltözzön a munkahelyén az elvártaknak megfelelően, de huszonévesen nem feltétlenül dolgoznak a lányok irodában. Ez nem jelenti azt, hogy mindegyik slamposan öltözködik.

Az pedig ne legyen követendő példa, hogy egyesek név és arc nélkül selejtezik a másikat.

Na mindegy, engem nem zavar, ha valakivel nem értek egyet, azért teszem fel a kérdést, mert érdekel, Ti mit gondoltok.

jan. 5. 14:44
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Elég szomorú, hogy húszonévesen még nem dolgozik valaki.

Inkább szégyen!

Anyu-Apu fizeti a jó meleg egyetemi tandíjat, aztán majd csak lesz valahogy..

A lényeg hogy meglegyen a diploma. Mert a kétkezi munka már büdös a mai fiatalok előtt.

Majd csak elfogynak a szakmunkások aztán maj mutogathat egymásra a sok diplomás, mérnök hogy vajon melyikük fog felépíteni egy hídat, vagy házat.

Igaz? Vagy tévedek?

jan. 5. 14:50
 14/21 A kérdező kommentje:

Szóval szakmunkásként elvárt lenne a körömcipő ruhácskával?

Nem értek egyet veled, orvosi vagy jogi egyetem mellett pláne nem elvárt, hogy dolgozzon a hallgató.

Ha valaki anyagi szempontból szerencsés helyzetben van, még nem válik haszontalan tagjává a társadalomnak.

jan. 5. 14:59
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Nagyjából olyan 25 éves koromra forrt ki valamennyire a mostani. Akkor az alapdarabokat át is cseréltem.Előtte csak így nagyjából volt meg, sokat csapongtam tiniként az ilyen öltözködési stílusok közt, de valahogy mindig túl egyedire/sokra/húbazdmegra sikerült, aztán próbáltam magam "normalizálni" az első komolyabb munkahelyemen már. Azóta veszegetek, vadászok olyan ruhákra, amik még tetszenek és megengedhetem őket magamnak... :D Finnyás vagyok mindenben is és ez nem feltétlen a márkákra vonatkozik, járok turiba, sőt kínaiból is van ruhám, de van márkás is (néha turiból). A cipőim nem változtak kb egyedül stílusban... Mondjuk az "ünneplős" cipőm azért komolyabb lett (az egyetlen magassarkúm általában).

27 vagyok

jan. 5. 21:24
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy még hozzátenném az egyeske félék miatt nem vagyok hajlandó csinosan öltözködni. :) Se szoknya, se dekoltázs, se lóf.. Mert az ilyenek a cuppogósok, a villamoson fogdosósok, az utcán forgolódók, a dörgölőzősök, a beszólogatósok és a többi kedves fazon, akiktől a nők nagy részének forog a gyomra. (utolsó)
jan. 5. 21:29
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező! Ilyen egyszerű, ha nem tetszik az igazság akkor jelentsük mert a részrehajlóék törlik úgy is.

De ettől még sokat képzelsz magadról!

16-ka!

Mint írtam megnézem a csinos nőket, de mielőtt észrevenné elnézek máshová nehogy megsértsem a roppant nagy önbizalmát mert akkor megsértődik a te fajtád.

Amúgy leszharom a nőket tőlem nem kell tartani.

jan. 8. 10:18
 18/21 anonim ***** válasza:
51%

7!

Ez rád is vonatkozik amit az előbb írtam, te is csak erősíted a nők iránti negatív szemléletemet.

Amúgy a kettes semmi sértőt nem írt...

jan. 8. 10:20
 19/21 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló,

én nem jelentettem egy kommentedet sem.

Ahogy írtam is, engem nem zavar, ha valamiben nem értek egyet valakivel, szóval kérlek, ne dobálózz könnyen ilyen megjegyzésekkel!

jan. 8. 11:17
 20/21 A kérdező kommentje:

A szakmunkásokat nem nézem le, ahogy írtam is, az én szememben nem egyenlő a slampossal az az ember, aki nem körömcipőben jár mini ruhában.

Arra utaltam csak, hogy nem feltétlenül várható el mondjuk egy pénztárostól, hogy az általad elvártakhoz mérten öltözködjön.

jan. 8. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!