Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány évesen találtátok meg a...

Hány évesen találtátok meg a magatok stílusát? Mennyiben más egy 20,25,30 éves nő öltözködése?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 17:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Olyan 17-19 évesen? Azóta a munkahelyen alkalmazkodni kellett, de az alapok maradtak.
2021. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Természetesen mindenki öltözzön a munkahelyén az elvártaknak megfelelően, de huszonévesen nem feltétlenül dolgoznak a lányok irodában. Ez nem jelenti azt, hogy mindegyik slamposan öltözködik.


Az pedig ne legyen követendő példa, hogy egyesek név és arc nélkül selejtezik a másikat.

Na mindegy, engem nem zavar, ha valakivel nem értek egyet, azért teszem fel a kérdést, mert érdekel, Ti mit gondoltok.

2021. jan. 5. 14:44
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Elég szomorú, hogy húszonévesen még nem dolgozik valaki.

Inkább szégyen!

Anyu-Apu fizeti a jó meleg egyetemi tandíjat, aztán majd csak lesz valahogy..

A lényeg hogy meglegyen a diploma. Mert a kétkezi munka már büdös a mai fiatalok előtt.

Majd csak elfogynak a szakmunkások aztán maj mutogathat egymásra a sok diplomás, mérnök hogy vajon melyikük fog felépíteni egy hídat, vagy házat.

Igaz? Vagy tévedek?

2021. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Szóval szakmunkásként elvárt lenne a körömcipő ruhácskával?

Nem értek egyet veled, orvosi vagy jogi egyetem mellett pláne nem elvárt, hogy dolgozzon a hallgató.

Ha valaki anyagi szempontból szerencsés helyzetben van, még nem válik haszontalan tagjává a társadalomnak.

2021. jan. 5. 14:59
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

Nagyjából olyan 25 éves koromra forrt ki valamennyire a mostani. Akkor az alapdarabokat át is cseréltem.Előtte csak így nagyjából volt meg, sokat csapongtam tiniként az ilyen öltözködési stílusok közt, de valahogy mindig túl egyedire/sokra/húbazdmegra sikerült, aztán próbáltam magam "normalizálni" az első komolyabb munkahelyemen már. Azóta veszegetek, vadászok olyan ruhákra, amik még tetszenek és megengedhetem őket magamnak... :D Finnyás vagyok mindenben is és ez nem feltétlen a márkákra vonatkozik, járok turiba, sőt kínaiból is van ruhám, de van márkás is (néha turiból). A cipőim nem változtak kb egyedül stílusban... Mondjuk az "ünneplős" cipőm azért komolyabb lett (az egyetlen magassarkúm általában).

27 vagyok

2021. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy még hozzátenném az egyeske félék miatt nem vagyok hajlandó csinosan öltözködni. :) Se szoknya, se dekoltázs, se lóf.. Mert az ilyenek a cuppogósok, a villamoson fogdosósok, az utcán forgolódók, a dörgölőzősök, a beszólogatósok és a többi kedves fazon, akiktől a nők nagy részének forog a gyomra. (utolsó)
2021. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező! Ilyen egyszerű, ha nem tetszik az igazság akkor jelentsük mert a részrehajlóék törlik úgy is.

De ettől még sokat képzelsz magadról!

16-ka!

Mint írtam megnézem a csinos nőket, de mielőtt észrevenné elnézek máshová nehogy megsértsem a roppant nagy önbizalmát mert akkor megsértődik a te fajtád.

Amúgy leszharom a nőket tőlem nem kell tartani.

2021. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%

7!

Ez rád is vonatkozik amit az előbb írtam, te is csak erősíted a nők iránti negatív szemléletemet.

Amúgy a kettes semmi sértőt nem írt...

2021. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló,

én nem jelentettem egy kommentedet sem.

Ahogy írtam is, engem nem zavar, ha valamiben nem értek egyet valakivel, szóval kérlek, ne dobálózz könnyen ilyen megjegyzésekkel!

2021. jan. 8. 11:17
 20/23 A kérdező kommentje:

A szakmunkásokat nem nézem le, ahogy írtam is, az én szememben nem egyenlő a slampossal az az ember, aki nem körömcipőben jár mini ruhában.

Arra utaltam csak, hogy nem feltétlenül várható el mondjuk egy pénztárostól, hogy az általad elvártakhoz mérten öltözködjön.

2021. jan. 8. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!