Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány évesen találtátok meg a...

Hány évesen találtátok meg a magatok stílusát? Mennyiben más egy 20,25,30 éves nő öltözködése?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 17:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Akinek nem inge ne vegye magára...

Annak a missz pitcsának szól aki jelentett.

Mellesleg mint én is írtam át lehet öltözni munkához, majd ha végeztél jöhet hazafelé a magassarkú még egy pénztárosnak is.

Mert ők is érezhetik magukat csinosnak.

De úgy látom ezt nem olvastad mert jelentett a paraszt és a részrehajlók meg töröltek

De látom még nem volt elég ki is emelted a kérdést...

2021. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
én most vagyok 35 éves. 28 éves korom óta irodában dolgozom. köteleznek a szoknya-blúz-magassarkú viselésére. eleinte ódzkodtam tőle,mivel régen nem hordtam szoknyát, de idővel beletörődtem, mára pedig már természetessé vált, s örülök hogy így alakult. szerintem egy nő öltözzön nőiesen.azóta sokkal jobban szeretek nő lenni még ha néha kényelmetlen is ez az öltözék.kárpótol az, hogy csini vagyok , meg tudom élni a nőiességemet, máshogy tudok viselkedni.
2021. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
16-17 évesen, inkább 17. Én azóta kb. ugyanazt a stílust képviselem. Sokat próbálgattam akkoriban.
2022. márc. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!