Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők! Szerintetek egy...

Lányok/nők! Szerintetek egy pocakosabb pasinak milyen póló/pulcsi állna jól?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértenétek, nem vagyok dagi, csak van egy kicsi pocakom,mindig is volt, mikor edzettem akkor is maradt, ilyen a testalkatom.

A napokban azon gondolkodtam hogy milyen fajta póló/pulcsi állna jól szerintetek?

Mondhattok akármilyet. Konkrétan nekem nincs elképzelésem, ezért kérdezem. Köszönöm a válaszokat előre is!23/F



2021. jan. 4. 11:20
 1/3 anonim válasza:
100%

Az attól is függ, hogy mekkora az a pocak. Nem tudnál róla képet küldeni?


Általánosságban ha azt akarod, hogy ne tűnjön fel a pocak, akkor a bővebb pólókat tudom ajánlani, esetleg kardigánokat hordj pulcsi gyanánt. Még jó megoldásnak tűnhetnek az ingek is, de mondom ez nagyban függ a pocak mérteétől is.

2021. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogy elmagyarázni neked kedves 1# hozzászóló egyébként köszönöm a tippeket!

Hát mondjuk úgy hogy van egy kicsi pocakom. Nem az a fajta "hájas" hogy lóg, vagy csüng hanem ilyen kerek, mintha sör has lenne de nem óriás és felfújódott.

2021. jan. 4. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Olyat ami jó rád. Sokan azt hiszik a túlméretezett póló vagy pulcsi eltakarja, de attól optikailag csak még nagyobbnak tűnsz. Szóval méretben helyes legyen, igazodjon hozzád. Ne legyen túl bő. (Nyilván túl szűk se)

Meg hát ugye a klasszikus sötét színek.

2021. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!