Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok nagyon magas...

Hol találok nagyon magas minőségű anyagokat? Ruha varratáshoz

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyan textil nagykert vagy bármit ahol prémium anyagok vannak nem az átlagos szeretnék menni egy bizonyos ruha varratásához.

2021. jan. 4. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Kereskedő vagy???

Vagy miért nagyker kell neked?


Aztán: HOL????


Hiába mondunk neked Zalaegerszegen jó boltot, ha te pl. Nyírmadán lax....

2021. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kis Brammer
2021. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen kiskereskedő vagyok szeretnék saját ruhákat varratni jó anyagokból. Nem probléma ha a jó anyagért az ország másik végébe kell menni.
2021. jan. 4. 20:21
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Ööö most akkor saját ruhát akarsz vagy eladásra?? Egy nagykerben nem fognak levágni neked másfél métert egy végből..
2021. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ha magadtól nem találsz, nem kéne erőltetni ezt a ruhavarrósdit. mit mond a varrónőd? ha te nem is, ő ebben mozog, hátha van ötlete.

lakossági felhasználásra a rokolya méteráru szegeden, akkora az árkülönbség pesti üzletekhez képest, hogy megéri az utat.

2021. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
50 db-al kezdenék eladásra...
2021. jan. 4. 22:31
 7/21 A kérdező kommentje:
Miért ha eddig nem találtam meg azt az anyagot akkor nem kereshetem tovább? Miért kellene mindent azonnal feladni ami nem sikerül elsőre, vagy egy órán belül? :D
2021. jan. 4. 22:32
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
mert nem a mi vállalkozásunk,hanem mondjuk a tied, de te meg annyit tudsz, hogy megkérdezed egy fórumon. adjunk esetleg ihletet is, szabásokat, keressünk neked varrónőt és klienseket?
2021. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Lehet varrodát is keresek majd itt személyes tapasztalatok alapján... Uuu milyen butuska vagyok tenyleg ne haragudjatok hogy mertem kérdezni egy erre való oldalon.

Utolsó kedves, ha nem titok elárulnád te mivel foglalkozol?:)

2021. jan. 5. 08:06
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Aha. Tehát még varrodád sincs, de már anyagot veszel, amiből a ruhákat a szintén nemlétező boltodban akarod árusítani...???


Elég unorthodox "üzleti terv"... :-)))))

2021. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!