Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem enged rendelni a...

Miért nem enged rendelni a Bershkából?

Figyelt kérdés

Ma jött a fizu, akartam rendelni egy-két dolgot a Bershka oldaláról, erre azt írja ki, hogy "A fizetést nem lehet befejezni. Tranzakció visszautasítva. Ellenőrizd a megadott adatokat, vagy próbálkozz egy másik fizetési móddal. " Pedig én mindent helyesen írtam be.


Ezt mit jelent? Miért nem enged fizetni?


2021. jan. 5. 12:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Január 1.-től az internetes vásárlások kétfaktoros hitelesítést igényelnek. Ezt megtetted?

Otp-nél vagy az alkalmazásban tudod ezt megtenni, vagy TeleKóddal.

2021. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Most sokaknál ez van, a bankok két lépcsős azonosítással védik Jan 1-től a vásárlásokat. Nézd meg a bankod weboldalát, biztos részletesen le van írva, hogy mit kell csinálni.:)
2021. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ha van teloszam beallitva a kartyadhoz, az appban tudod aktivalni a 2 lepcsos biztonsagi cucost. Ha nincs teloszam a kartyadhoz rendelve, csak szemelyesen tudod elintezni bankban.
2021. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ugyan ez a problémám :( már vagy 8x visszautasították, egy nadrág el is fogyott ami nagyon tetszett, viszont én megcsináltam ezt az új telekódos dolgot szóval már végképp nem tudom miért nem engedi. Próbáltam appról, gépről, más böngészőben, tényleg mindenhol. Ha valaki tudja hogy mitől lehet nagyon hálás lennék ha írna🙏🏼
2021. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
#4 Ha esetleg megirod, hogy milyen hiba uzenetet ad vagy hol akadsz el, lehet hogy tudok segiteni. Illetve biztos jol beallitottad a dupla ellenorzest?
2021. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Bent voltam a bankban, elintéztem ezt a kétfaktoros hitelesítéses cuccot. Nagyon boldog voltam, egyből rendeltem is a H&M oldaláról, minden tök oké volt, jött az sms, sikerült leadnom a rendelést. 5 perccel később akartam rendelni a Bershka-bol, de ismét az a hibaüzent ugrik fel, hogy

"A fizetést nem lehet befejezni. Tranzakció visszautasítva. Ellenőrizd a megadott adatokat, vagy próbálkozz egy másik fizetési móddal."

Nem tudom mi a probléma, már írtam a cég ügyfélszolgálatára is, nem kaptam választ, nagyon aggódok.

2021. jan. 6. 21:25
 7/22 A kérdező kommentje:

#4

Neked is ez a hibaüzenet jön? Vagy neked már sikerült rendelned? Légyszi jelezz vissza.

2021. jan. 6. 21:26
 8/22 anonim ***** válasza:
#5 vagyok: milyen kartyaval probaltok rendelni?
2021. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Most próbáltam rendelni, azóta se működik, én már feladtam, elegem van ebből a szaros oldalból.
2021. jan. 6. 21:43
 10/22 A kérdező kommentje:
Mastercard
2021. jan. 6. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!