Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan fessek be egy pulcsit?

Hogyan fessek be egy pulcsit?

Figyelt kérdés
Van egy fehér pulóverem, de szeretnék egy ugyanolyan feketét. És be szeretném festeni vagy színezni feketére (valami tartós festékkel).

2021. jan. 7. 14:06
 1/5 anonim válasza:
Ruhafestéket lehet venni kreatív boltokban, és azon rajta van, hogy hogy kell használni.
2021. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha műszálas, akkor felejtsd el!


házilag max. pamutvásznat lehet festeni.

2021. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm befestette régen néhány ruháját és jól sikerült. Ezt a márkájú festéket használta:

[link]

Van egy kis leírás a használathoz. Még arra emlékszem, mintha festés után beáztatta volna ecetbe a ruhákat, hogy tartsa a színt. Utána kimosta és nem fogott a ruha. Ha pl a cérna műszálas, akkor azt nem fogja meg a festék.

2021. jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy
2021. dec. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet kapni a festéket de szerintem ami jobban megírja ha veszel egy olyan színű pulóvert És egyébként én már batikoltam és pulóvert És az is nagyon jól néz ki szóval lehet kapni
2022. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!