Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes fehérneműt venni?

Hol érdemes fehérneműt venni?

Figyelt kérdés

Bugyikat szeretnék venni, azonban nincs ötletem melyik boltban érné meg. Eddig kínaiban vettem őket, viszont ott kiszámíthatatlan mikor éppen milyen típusú árut tudnak beszerezni és így nagyon zsákba-macska milyen stílusúak vannak. Illetve mostanában elkezdett jobban érdekelni, hogy mi is van rajtam, így minőségibb fehérneműt szeretnék horadni. H@M-ben nézelődtem még régebben párszor, viszont egyiknek sem volt gumis a csípő része, az olyanok viszont folyton csúszkálnak és csak feszengek bennük.

Főleg hiphugger stílusúak jöttek be, amiknek valamennyire gumis a csípőrészük.

Ti hol szoktatok bugyikat venni?



2021. jan. 9. 18:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Pepco esetleg?

Ott szoktak olcsó cuccok lenni és bugyikból is szokott lenni bőven meg fehérneműkből.:)

2021. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kik,pepco,tesco vagy kínaiban veszem.
2021. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 9. 22:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tescot javaslom, vagy ha picivel többet szánsz rá, akkor esetleg reserved. Jó minőségűek. Én 18 évesen néha a h&m gyerekosztályán is vásárolok, ha nem vagy nagyobb darab, akkor akár ott is nézeldődhetsz. Nagyon szerettem az ott vett bugyikat (170-176os méret)
2021. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jan. 10. 08:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tezenist nagyon szeretem. Sokszor van akciójuk ha több darabot veszel egyszerre. Vagy a Women secret is nagyon jó, szinte mindig van leárazott kollekciójuk, nekem a tölük vett cuccaim bírják a legtovább
2021. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A Lidliben is jókat lehet venni.
2021. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pepcoban vettem egy sima basic melltartót 600Ft ért, már hónapok óta megvan de még nem ment tönkre egyaltalan. A bugyikat nem szeretem onnan mert hamar lefoszlik a varrása a szexibbek pedig nagyon najlon hatásúak de a melltartó az tényleg szuper onnan! Bugyit a h&mben veszek vagy az Auchaban.
2021. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tezenis(sajnos elég draga) de nagyon jo minosegu
2021. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2021. jan. 10. 19:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!