Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szettbe öltöztetek,öltö...

Milyen szettbe öltöztetek,öltöztök a mai hűvös napon?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
kék hosszú mackónadrág, kék pulcsi, thor marvel zokni, és star wars póló.
2021. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Rovidnadrag, ala vastag harisnya, sportcipo, polo, kabat. Munkba megyek, ebben dolgozom, nem szoktam atoltozni.
2021. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2021. jan. 11. 10:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vastag pamut harisnya arra egy melegítő alsó, felsőnek egy hosszú ujjú bodyt meg egy kapucnis pulóvert vettem fel. Meg persze egy vastag terep mellényt. Csak szaladgáltam kocsival, de én nagyon fázós vagyok így minimum ennyire mindig fel szoktam öltözni, még ha plusz 5-7 fok van akkor is.
2021. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bélelt leggings, bakancs, felülre elég még egy hosszú ujjú, hosszított póló, mert brutál meleg a télikabim, munkahelyen is elég, mert fűtenek.
2021. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
16 év körüli csaj délelőtt kint az utcán - gondolom éppen távoktatáson volt - haspóló, szigorúan csakis kigombolt kabát és persze bokavillantás.
2021. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
#6: Én is szeretem az ilyen rövidebb szárú nadrágokat, amúgy is folyton melegem van. Nem értem mi a baj ezzel.
2021. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En sem szeretek beoltozni nen vagyok fazos. Biztos lesznek negativ hozzaszolasok. Miniszoknya mintas neccharisnya csizma. Felul ddrekig ero pulcsi es rovid pufikabat
2021. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fekete alapon szamócás zokni, fekete feszülős farmer, fehér-citromsárga csíkos rövid ujjú, fehér szőrikés kardigán.

Ehhez a városba még jön a fekete Adidas Superstarom, rózsaszín bolyhos sapi, olivazöld sál, krémszínű megkötős szövetkabát. A zsebemben mindig meglapul egy pár fekete bőrkesztyű.

2021. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!