Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem drága egy Adidas/Puma/Nike...

Nem drága egy Adidas/Puma/Nike melegítő szettért a 20 ezer ft körüli összeg?

Figyelt kérdés
Amit kb. csak otthon hordanátok. Jól néznek ki, és alapvetően nincs sok ruhám, inkább a minőséget részesítem előnyben, de ez egy kicsit túlzás talán. 20-25 ezer egy sima melegítő? Mondjuk én itthon egy mackót és egy pulcsit elhordok 4-5 napig is, azért ez nem póló vagy alsógatya, hogy beleizzad az ember, és cserélni kéne mindennap. Mondjuk én nem nagyon izzadok itthon amúgy sem. Meg ugye nem is egész nap vagyok benne, csak mondjuk ha hazaérek délután a munkából, felveszem pár órára. Ezzel csak arra célzok, hogy pl. ezért nincs is szükségem 10 váltás itthoni ruhára. Elég néhány normális, és amúgy nem vagyok smucig, de ezt picit drágának találtam, és meglepődtem, amikor belefutottam az árakba. Persze mindenkinek más az igénye, és az anyagi helyzete, de ti megvennétek az ilyet, vagy van ilyen melegítőtök?

2021. jan. 11. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem a zsömle pici, a pofátok nagy.


Nem a 20ezer a sok érte, hanem az, amíg azt a 20 ezret megkeresed.

2021. jan. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik vedd meg és ne az árát nézd.
2021. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit takar? Melegítő nadrág plusz pulcsi? Abban az esetben megéri
2021. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nadrág és pulóver szetteket néztem, bár elég kiábrándító, hogy sokszor csak egy melegítő Adidas felső is 18 ezer meg ilyenek.
2021. jan. 12. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem drága.
2021. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem drága szettben. Időtálló.
2021. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szettért nem... és felsőt vettem 20ért.. (Adidas férfi zippzáras-kapucnis)
2021. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!