Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S és M méret között nagy a...

S és M méret között nagy a külömbség?

Figyelt kérdés

Renndeltem egy pulóvert, de figyelmetlenségem miatt S méretet rendeltem M-es helyett. Viszont már a postán van a csomag :/


Nagy a külömbség a 2 méret között? Nem vagyok kövér, átlagos alkatom van, sőrt elég vékony a karom, de mindig M-es méretet szoktam venni.



#különbség #méret #pulóver #M és S külömbség
2021. jan. 12. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahány gyártó, ahány márka, annyiféle a nagyság S-ben is meg M-ben is, meg a többi méretben is.


Látatlanban nehéz megmondani...

2021. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért igen nagy, de tényleg gyártó is válogatja.
2021. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát minden ruhán majdnem más a méret sajnos.

Pulóvert, nadrágot mindig személyesen próbáld ki.

2021. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Egy S-es emberre biztosan jó az M-es, de egy M-es emberre nem feltétlenül jó az S-es. Márkája meg fazonja válogatja.

Ha nem jó majd visszaküldöd vagy eladod Marketplacen

2021. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

végül átvettem, és meglepetésemre pont jó rám :O Adidas márkáról van szó külömben, és mindig M-es méretet vettem eddig. Most vagy elszámozták, vagy más a fazonja is azért. Eddig Adidas Performance pólókat vettem, ez most Adidas originals, lehet ezért. Vagy lehet múgy is S-es a méretem, nem tudom. De a lényeg hogy jó rám, még egy kicsit laza is, ami nem baj, mert azt szeretem.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2021. jan. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!