Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tapasztalatok mostanában a...

Embh3er.linky kérdése:

Tapasztalatok mostanában a LightInTheBox-ról?

Figyelt kérdés
3 napja (10én) rendeltem egy legginset erről az oldalról,19$ értékben(persze ennek jó része a szállítás mivel 'gyorsabbat' választottam). Sajnos későre olvastam jobban utána,hogy sok rossz tapasztalat van,(emellett jók is, akiknek megjött a rendelés és nem okozott csalódást sem) sok esetben(általában nagyobb összegnyi értékben) nem jön meg a termék és mindenféle hazugsággal etetik az embert. PayPallal fizettem, úgy olvastam úgy nem lehet gond , mégis azért tartok kicsit. Igazából a pénz miatt is de nagyon vágytam már arra a legginsre. Mi a véleményetek? Tapasztalatok az elmúlt időben?

2021. jan. 13. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Én pár hónapja rendeltem egy táskát erről a weboldalról, kellett 2-3 hét,mire megjött, de megérkezett. A táska kicsit kisebb volt mint amire számítottam, de én voltam a balfék mert nem néztem a méret táblázatot, de nekem nincs bajom eddig az oldallal.

Remélem tudtam segíteni azért . :)


18/L

2021. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, egy picikét megnyugtattál. Remélem nekem is megérkezik gond nélkül:*
2021. jan. 14. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!