Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok kanken táskákat...

Honnan tudok kanken táskákat rendelni eladásra?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom, hogy tucatszámra árulják egész olcsón. De honnan lehet ennyire olcsón rendelni hogy megérje árusitani?

2021. jan. 16. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik hamisitott. Kb 9k a hamisitott es ezeket aruljak gondolom par ezerrel dragabban
2021. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt még hordja valaki?
2021. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

En nem is ertem, hogy ennyire pofatlanul hogyan lehet hamisitvanyokat arulni, mikozben elvileg ugye tilos.

Az eredeti taska olyan 30 ezernel kezdodik, szoval nyilvanvaloan amit te 9-10 ezerert megveszel, az nem az.

2021. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom ali, banggood és társai. De a legtöbbnek igen silány a minősége, messziről ki lehet szúrni.

Gondolom már meg se éri, mert tényleg nem akkora trend, mint 2 éve, nem venné meg senki főleg, hogy 25-30k-ért eredetit kapsz. (Komolyan, ki vesz kamut 10k különbségért?)

2021. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokan megveszik csak azt nem értem, hogy éri meg 9-10k ért eladni. Mennyiért veheti és hol?
2021. jan. 17. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Alin pl arulnak 7000 forint korul, a szallitas ingyenes. Ha nagyobb tetelben vasarol, biztosan kap kedvezmenyt pluszban, bar igaz, hogy akkor ott a vam, de azt is meg lehet kerulni valahogy (ha pl union belul van a raktar). Azert 3 ezer forint haszon nem rossz/ db.

Az mas kerdes, hogy adozni gondolom nem adoznak a legtobben, tehat igy megeri valakinek, mondjuk nekem nem erne ennyit, mert ha ez eljut a navhoz, akkor szopas van.

2021. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mountex.hu Én onnan vettem 25000 forintért. Van ami 36 ezer de van 25 ezerért is. A váci úton a csarnok után ez háztömbnyivel van egy üzeltük. Van sok fjällräven cuccuk a táskákon kívül
2021. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!