Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-25 éves lányok, ti hogy...

20-25 éves lányok, ti hogy öltözködtök, honnan vásároljátok a ruháitokat, milyen stílus jellemző rátok?

Figyelt kérdés
18L

2021. jan. 21. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A ruháim legnagyobb százalékát alternatív webshopokból (Metalshop, Rockpince, Rockstore) szerzem be.

Szeretem a fekete csipkés, fűzős, szépen kidolgozott dolgokat, a platform bakancsokat. Olykor szép, romantikus/viktoriánus stílusú kabátokat viselek, máskor pedig bőrdzsekit.

Az olyan dolgokat szeretem, amik kényelmesek, mégis látványosak, az egyszerűbb szettjeimet pedig mindig kiegészítőkkel dobom fel.

Cipők, illetve kevésbé extra felsők, nadrágok terén teljesen hétköznapi üzletekben is találok olykor kedvemre való darabokat (CCC, Zara, Bershka, Reserved...stb).

Olcsóbb ékszereket, haj kiegészítőket a Killstar és az Alchemy dolgokon kívül még a Claire’s-ben szoktam nézni, mert itt találok megfelelő minőséget. Az ezüst színű dolgok közül még semmi nem oxidálódott el, amit itt vettem, pedig vannak jópár éves darabjaim is.

Azt még hozzátenném, hogy ez a fajta megjelenés számomra nem csak külsőség, én a zenében is a goth termésekért élek-halok.

21/L

2021. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hatalmas inspiráció az 1940'es évek divatja, és az 1990'es évek divatja is.

Szóval a visszafogott színeket szeretem, a konzervatív, többet takaró ruhadarabokat. Nagyon fontos számomra, hogy a ruhák derékvonalban testhezállók legyenek, mert ez adja meg a nőiességet.

Mindenféle helyekről veszem a ruhámat, pl a padlásról régi ruhákat, turkálóból, vagy akár fast fashion üzletből is.

Azt azért hozzáteszem, hogy ha a pasiknak akarsz tetszeni, akkor keress más inspirációt.

22

2021. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
"25 éves lányok". Aki 25 éves az már nem lány, hanem nő. :)
2021. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott vásárolok, ahonnan nagyjából minden más korombeli, akinek nincs egyedi stílusa :D Zara, H&M, Bershka, Stradivarius stb. Azért igyekszem minimalizálni a fast fashiont, a legtöbb ruhám egyszerű és illik egymáshoz. Fehér, bézs és legfőképp fekete darabokat hordok (+1-2 virágos ruha/overál). Magassarkút, csinosabb cipőket szinte egyáltalán nem szoktam felvenni (esetleg nyáron), csak Vans cipőim vannak. Szeretem a csinosabb felsőket, a mom farmereket, a midi ruhákat, az oversized ingdzsekiket és farmerdzsekiket és a zenekaros pólókat.
2021. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!