Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire jó a melltartó?

Mire jó a melltartó?

Figyelt kérdés
Miért hordanak a nők melltartót, van valami értelme? Kiesik a mellük a helyéről vagy mi a fene? 16/F

2021. jan. 22. 17:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Biztos 16 éves vagy?
2021. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen, nyugi nem vagyok 50 éves creep aki erre akarja kiverni, csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Sohasem értettem, hogy miért kell a nőknek melltartót hordaniuk. Szinte már minden nő hordja.
2021. jan. 22. 17:33
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenkinek tökéletes a melle... Vagy te szereted azt látni ha vkinek a köldökéig lóg a "tejes-zacskó"...? :-DDD
2021. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Én azért hordok, mert nagy a mellem, és kellemetlen érzés, amikor még séta közben is fel-le ugrál. Egy jó melltartó rendkívül kényelmes tud lenni.
2021. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Kicsi a mellem, de melltartóban jobban néz ki, pláne ha push up, sokan a push up miatt hordják, akinek meg nagy a melle jobb ha nem lobog mindenfelé a pólóban. A másik, hogy át is látszik mondjuk egy fehér póló, vagy a mellbimbó rajzolódik ki a ruha alatt. Fontos dolog a melltartó, bár sokszor nem kényelmes.
2021. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, anyádat nem merted megkérdezni? :)))
2021. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ha már felvetődött, nem, anyámat nem mertem XD
2021. jan. 22. 17:49
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Időnként teljesen elképedek, hogy mennyire nem kommunikálnak tök hétköznapi dolgokról sem a családokban.....


Mi ebben a ciki, amiért ilyesmit nem lehet megkérdezni egy anyától...???

2021. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%

Társadalmi elvárás ebbe születtünk bele

Amúgy van akinek tényleg nagyon nagy a melle hidd el nekik nagy segítség

A push-up szerintem csak nagyon ritkán vállalható ha tényleg olyan a felso de amúgy olyan mint a chipses zacskó.. kibontod aztán felig ures

Amúgy nekem C-s mellem van és mivel nem lóg nem igényli az extra tartást (amitől amúgy megjobban fog lógni később ) ezért én nem hordok már kb 3 éve ha nagyon atlatszik a felso akkor vagy merevito nélküit veszek fel vagy rendes melltartot

2021. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
9 vagyok azt elfelejtettem mondani hogy iszonyúan jó érzés ! (Mintha szabad lennel😃😂) Igazából annyira elszoktam tőle hogy ha felveszek egy melltartot max pár orat tudom hordani annyira kenyelmetlenne válik
2021. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!