Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sinsay webshopjàban mekkora...

Sinsay webshopjàban mekkora az esélye, hogy lesz egy termék újra, ami màr elfogyott?

Figyelt kérdés

Felhívtam őket, azt mondták, hogy lehet lesz még... Illetve, ha akciós volt, akkor kisebb az esélye. Ez nem volt az...

Előre is köszi!


2021. jan. 22. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
En tobbszor is irtam, hivtam a sinsayt egy adott termekkel kapcsolatba es normalis valaszt sose kaptam de mindegy... mindig keszlethiany van kb mindenbol
2021. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hàt igen, én is kicsit konkrétabb vàlaszra szàmítottam, de egyéb rendesek voltak. Szerinted, akkor màr nem lesz elérhető az a termék?

Köszi előre is!

2021. jan. 22. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem :(
2021. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz, a webshopos rendelés a központi lengyel raktárból jön. Ami elfogyott, az annyi volt. De hacsak nem valami brandelt cucc, kb ugyanaz úgyis lesz, kicsit más színben, kicsit más fazonnal, stb.
2021. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha valaki visszaküldi akkor lehet, hogy lesz
2021. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Basszus, sajnàlom, ha màr nem lesz...:( Igazából, ez csak egy gyerek pléd, de mindegyik màsik mintàból van, csak ebből nincs. Nem tudom, gondolom, ezt nem nagyon küldik vissza.. Nézem sűrűn az oldalt, és mintha tegnap még a màs mintàjúakból sem lett volna, de ma meg van.. csak nekünk ez kellett volna, nagyon.:/

2021. jan. 22. 22:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Viszont, ha ebből indulok ki, hogy újra lesz, csak hasonló, akkor megnéztem régebbi pokrócokat, és màsmilyen mintàzatúak voltak, szóval akkor gondolom, ugyanaz màr nem lesz..:/
2021. jan. 22. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy lesz még, ha feliratkozol az értesítésre, vagyis nekem egy pulcsinál működött. (Kalandos történet, legalább 10x elfogyott mire sikerült megrendelni)
2021. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!