Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen utcai ruhat javasoltok...

Milyen utcai ruhat javasoltok egy 35 eves ferfinek ami nem draga megis elegans? Cipőtol a sapkaig. Mivel maszk is lenne rajtam nem szamit semmit se hogy nezek ki. Max az hogy 185 cm es vekony.

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alkalomtól függő, találsz ruhákat a neten.
2021. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utcán többféle alkalom van?
2021. jan. 26. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Mostanában a járvány miatt nincsenek alkalmak (fesztiválok), de egyébként igen, vannak.

Utcára mehetsz farmer nadrágban, pólóban, dzsekiben, és egy kényelmes cipőben. Ezek szerint csak kimennél levegőzni és ennyi? Minél hosszabb gyaloglás a célod, annál kényelmesebb legyen a cipőd, ruhád!

2021. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elegans ruha kell a farmer nem jo. Autoval leszek nem lesz sok gyaloglas
2021. jan. 26. 18:33
 5/11 anonim ***** válasza:

EZ egy randi lesz? Ha nem írsz többet, senki sem fogja érteni, hogy egy autóba miért nem jó a farmer.

Vannak fokozatok, vehetsz fekete farmert, vagy ha nem akarsz, akkor vannak elegánsabb nadrágok, csak akkor a cipő is hozzá illő legyen!

2021. jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem az auto miatt nem jo a farmer hanem mert nem elegans a kerdes viszont elegans oltozetre szol. S nem egy alkalomra kell a ruha. Maskor is kimegyek az utcara nem csak akkor ha randizom. Utcai viselet. Aki ezt a fogalmat nem ismeri az ugyse tud valaszolni. Az autot csak azert irtam hogy szemleltessem mennyi gyaloglas lesz.

A kerdesben eleve szerepel a cipo is de még a sapka is.

2021. jan. 27. 08:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem megoldható, hogy válassz magadnak ruházatot egy webáruházban, miért nem sétálsz be egy boltba, kérve az eladó segítségét?

Itt milyen segítséget vársz? Nem tudjuk, milyen az alkatod, nem tudjuk, milyen színt kedvelsz, de az eladó majd ajánlani fog neked egymáshoz passzoló ruhadarabokat, ha egyedül nem tudod összeválogatni.

2021. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Sport zakó elegáns, farmerrel és nem farmerrel is fel lehet venni. Nekem az előbbi el tetszik, de mivel nem tudom myen alkalomra mész csak ezt tudom írni. Mégsem öltöny, de elegáns. Vékony férfiaknak szerintem kifelyezetten jól áll.

2021. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyszínű sapka sál, atléta, egyszínű ing, chino nadrág (34es hossz valószínűleg jó), nadrághoz passzoló színű zokni, Chelsea csizma, hosszú szövetkabát.
2021. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Ha nem megoldható, hogy válassz magadnak ruházatot egy webáruházban,"


Megoldhato. A kerdes az mit valasszak.


" miért nem sétálsz be egy boltba, kérve az eladó segítségét?"

Hogyne, hogy ramsozza azt amit nem tudott eladni. Ekkora balek azért nem vagyok...

2021. jan. 29. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!