Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hordanátok ezt a ruhát?

Hogy hordanátok ezt a ruhát?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam, de elég bőnek érzem a derekánál. Szerintetek ehhez milyen övet tehetnék? Ha kicsit jobb idő lesz, fekete harisnyával hordható?


[link]


2021. jan. 24. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igen, esetleg elvihetnéd varrónőhöz, hogy rádszabja.
2021. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
15%

Alapból gumis a dereka...vagy azon vegyetek be, vagy nem tudom.


Az öv vàlasztàshoz kell az alkatod is, asszem.

Fekete harisnyàval nem tudom elképzelni egyszerűen.


Valami színessel, lapostalpú cipővel talàn, de ez szerintem az én tikkem.

2021. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Alapból gumis a dereka, szóval öv annyira nem passzol hozzá, azt az oversized ruhákhoz szokták inkább. Max úgy lehetne, ha az öv teljesen a gumis részen lenne, és takarná. De igazából látszik, hogy ezt nem öves hordásra tervezték.

Szerintem ez nem harisnyás ruha, inkább kánikula ruha. Mondjuk nekem alapból furcsa, otthonra jó, de utcai ruhának olyan meh. (Tudom, nem ez volt a kérdés.)

2021. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Uh legfőképp sehogy, de varrónőhöz vidd el hátha tud vele valamit kezdeni.
2021. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Van egy ilyesmi ruhám. Na ezt hosszú ingként skiny farmerral hordom.(direkt annak vettem, ruhanként el sem tudom képzelni)

Egy plusz gumi hátul, vagy kétoldalra, segíthet.

2021. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy lazább, kifejezetten nem testhezálló fazon, a gumírozást inkább a textúra miatt tették rá.


Igen, ilyen szafari ruha stílusból tényleg van olyan amihez van saját anyagából öv, de ehhez szvsz nem terveztek.


Én valami rusztikus szandált, szalmakalapot és fa ékszert vennék hozzá.


Vagy ha vagányabb vagy és egy kicsit rockeresebb fazon is belefér, akkor neccharisnyát, bakancsot és egy nagy kockás flanelinget mint pulcsi.

2021. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Valószínűleg én is skinny farmerrel fogom hordani, mint az 5ös.

2021. jan. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!