Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A corvin plazaban található...

A corvin plazaban található Cropp és House üzletekben ha online, webshopból rendelek, de üzletben történő átvételt kérek, akkor ott helyben is lehet majd fizetni érte vagy mindenképpen előre kell bankkártyával kifizetni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
csináld végig a rendelést, és kiderül...
2021. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Lehet az átvételkor készpénzzel fizetni, vagy pedig előre kártyával,legalábbis a Cropp-ban. De ezt írják is az oldalon a rendelésnél
2021. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
És most megnéztem a House-t is,ott is azt írja,hogy készpénzes fizetés átvételkor lehetséges
2021. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha üzletbe kered, akkor előre ki kell fizetni - viszont én pár napja rendeltem houseból, és nem lehetett oda kèrni, kiárusítás miatt 😔
2021. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem egyáltalán nem ragaszkodom a keszpenzes fizetéshez.. (nem futár hozná ki). Hanem megrendelném online, és egy ismerősöm menne el érte az üzletbe átvételre, és ő fizetné ki ott helyben mondjuk bankkartyaval (egyrészt azért mert nem vagyok pesti, másrészt viszont így nem vagyok futarhoz “kötve”, és megspórolnam a szállítási díjat). Ha valaki intézte már ilyen módon a folyamatot, szívesen venném a tapasztalatait ezzel kapcsolatban :)
2021. jan. 27. 20:01
 6/7 A kérdező kommentje:

Válaszoló #1: koszonom a jótanácsot 🙉 hogy erre hogy nem gondoltam eddig? 🤔 amúgy már délelőtt óta lógott a levegőben a fizetés, egyből volt már rendelési száma meg minden, kaptam megerősítő e-mailt is, viszont a státusza még mindig ‘új’ volt, így másfél órája befejeztem a fizetési procedúrát, így egyből atváltott ‘folyamatban’ lévőre. Várom hogyan tovább, mármint hogy tényleg atvehető lesz-e majd.

Válaszoló #2-3: koszonom a hozzászólást, a 2 üzletnek amúgy ugyanaz az anyacége, ezt egyébként a webshopok kísérteties hasonlóságán is fel lehet fedezni 🙃

Válaszoló #3: neked is koszonom a választ, ez az amit valójában tudni szerettem volna 🤭 én most csak egy tételt vettem, de engedte üzletben átvételre.

2021. jan. 27. 21:51
 7/7 A kérdező kommentje:
*Utolsó az válaszoló #4, bocsi 😬
2021. jan. 27. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!