Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy jobb Adidas Superstart...

Hogy jobb Adidas Superstart hordani?

Figyelt kérdés

Rendesen bekötve a fűzőjét, mint ezeken a képeken:

[link]

[link]


Vagy a nyelv mögött megkötni egyszer a fűzőt és így csak fel-lehúzza az ember a cipőt, nem kell minden alkalommal cipőfűzőt kötni:

[link]

[link]



2021. jan. 29. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Rendesen megkötve
A nyelv mögött megkötve
22 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
2021-ben sehogy. 2 eve lejart.
2021. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És akkor melyik cipő lesz a sztár 2021-ben?
2021. jan. 29. 17:29
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Vans, platforms cipők
2021. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vansból továbbra is a sima fekete fehér csíkkal vagy most már végre elkezdik többen is hordani a színesebbeket?
2021. jan. 29. 17:39
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
De mi retekért érdekel téged a divat? Azt hord ami meg tetszik neked.
2021. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert ha a nyelv mögött van megkötve, akkor miért lehetne csak úgy belelépni?
2021. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os: nekem működik: egyszer megkötöm a cipőfűzőt a nyelv mögött, amikor rajtam van a cipő, utána csak kihúzom belőle a lábam, anélkül, hogy kikötném a cipőfűzőt. Utána fel tudod úgy venni, hogy megemeled kissé a nyelvét, miközben ráfogsz a csomóra, hogy ne csússzon be és belebújsz a cipőbe. Lehet, hogy ez nem működik így minden cipővel, de a Superstarral simán.
2021. jan. 29. 20:12
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Akkor az nincs rendesen megkötve. Ilyen alapon a felül bekötöttbe is bele lehet lépni, csak erőltetni kell egy kicsit.
2021. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Pont nem érdekel a divat, sőt nekem azért van, mert most nem jön velem szemben az utcán, szerintem az a full ciki! :D És éppen ezért klasszikusan is kötöm be.
2021. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Mert a Vans cipő az nem lejárt? :D olyan szinten semmilyen az a cipő hogy az nem igaz. Amúgy én a nyelve alatt szoktam megkötni a superstart mert utálom folyton kötögetni. Megkötöm egyszer úgy, hogy ne lötyögjön a lábamon de azért bele is tudjak bújni egy cipőkanállal.
2021. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!