Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet még valahol venni nem...

Lehet még valahol venni nem szűkített nadrágot? Tudom, a straight jelzésű lenne ilyen, de ma már az is szűk a lábamon, nekem legalábbis.

Figyelt kérdés

#nadrág #farmer #Straight Edge #egyenes #straight farmer #egyenes szabás
2021. jan. 30. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ha megfelelő méretű, akkor nem lenne szűk a straight
2021. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De bizony! A derekamon és a csípőmön jó, de a lábszáramon már szoros, és leguggolni nem tudok benne.
2021. jan. 31. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

ezeket vékony lábú emberekre tervezték. Akinek egy kicsit vastagabb a combja, már nehezen kap magára megfelelő nadrágot.


Nálam is az a baj, hogy ami az én méretem, az elakad a combomnál, nem jön rám. Ami nagyobb, és rámjön, az meg fenékben bő.


Valami laza sztreccs anyagból kell keresni, hogy jó legyen. Én a helyi kínaiban találtam megfelelőt. Nem tökéletes, öv kell hozzá, hogy ne csússzon le mozgás közben, de legalább rámjön, és fenéknél is normálisan rámsimul.


Jó ötleteket én is meghallgatok.


És érdekelne az is, hogy a sok sonkalábú nagydarab nő hol vesz magának nadrágot?

2022. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ők sztreccsnadrágot hordanak, ahogy látom.
2022. nov. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!