Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok színes, hosszú...

Hol tudok színes, hosszú zoknikat vagy harisnyákat venni?

Figyelt kérdés
Olyan hosszú zoknikat keresek amelyek színesek és külömböző mintákkal vannak ellátva, de ez elengedhető. Nem a figurális mintákra gondolok, hanem az egyszerűbbekre, azaz csíkokra, pöttyökre stb.. Fontos, hogy színesek legyenek, egy zokni akár több színű, de az egyszínűek közt is legyen választék. Sajnos az átlagos boltokban ahol zoknikat is lehet kapni, ott ha találtam is mintás zoknikat, egytől egyig feketék, szürkék és fehérek voltak. Vagy csupán halvány/sötét színekben találtam. Harisnyánál ugyan ez a helyzet, ellegáns, sötét darabokat bukkanok, azonban én bohókásat keresek. A Whisen találtam igényeimnek megfelelőt, még felemás színű harisnyát is, de úgy tudom az az oldal sajnos nem túl megbízható. Hol tudnék tehát színes és/vagy mintás zoknikat és harisnyákat venni? Lehetőleg Budapest/Győr környékén lenne megfelelő, de rendelés is szóba jöhet. Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 1. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Shein oldalán van egy pár
2021. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Újra egy fétises fsz
2021. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Haha, már ne haragudj, de 16 éves vagyok és nem igazán találok az én stílusomra formált boltot.. Ha "fétises f*sz" lennék, mint ahogy nagyon szépen, kultúráltan írtad :D, nem lenne halál mindegy, hogy melyik boltot nézegetem, csak zokni meg láb legyen, nem? Gratulálok, olyan szemetgyönyörködtető az azonnali előítélet. Igen, rögtön a fejemhez vágják, hogy "fétises f*sz", mert 16 éves lányként fogalmam sincs, hol a frászba lehet ilyen színes, fura rukat szerezni. xD
2021. febr. 5. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!