Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Bersha 100% pamut ruhái...

A Bersha 100% pamut ruhái vannak olyan tartósak, mint pl a Levi's 100% pamut ruhái?

Figyelt kérdés

Legfőképpen a nadrágok érdekelnének.

Árilag elég nagy különbségek vannak köztük, de a tartásuk, tartósságuk vajon ugyanolyan? Elvégre mindkettő üzletben vannak 100% pamut nadrágok (illetve pólók, ruhák, pulóverek, stb), akkor logikusan ugyanolyan minőségűnek is kellene lenniük, nem?

Tapasztalt emberek véleményét várom, kérlek titeket kerüljük el a trollkodást, és az esetleges beszólásokat.



2021. febr. 2. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem csak az anyagon magan mulik egy ruha minosege. nem mindegy, a szabas, varrasok, eldolgozas, reszletek.. szerintem valamibol megeri a dragabb, valamibol nem feletetlen (nekem legalabbis). mondjuk egy polonal a levi’s-t en tularazottnak erzem, meg azt amugyis par eveig hordod max, izzadsagfolt ugyanugy beleulhet a 15ezres levi’s-be, mint a 3ezres bershkaba. szoval en pl polot nem vennek, de nadragbol megeri. mar csak azert is, mert levisben nagyobb a meretvalasztek, van kulon hossz/szelesseg es az en hosszu labamra is talalok olyat, ami nem a bokam verdesi. a berskha farmerokat csomoszor 13 eves testu kislanyokra szabjak. ezen kivul nekem nagyon konnyen kinyultak, elhasznalodtak mindig.
2021. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Akinek van még véleménye, nyugodtan ossza meg:)

2021. febr. 2. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem jelenleg a Levi's-től 2 farmerem van, de volt már több Bershkás is. A Bershkásat kicsit vékonynak és gagyinak éreztem mindig, télen például nem mertem hordani, mert féltem, hogy felfázok benne. Az egyik ki is szakadt a fenékrésznél. :D Azóta nem vettem többet.

A Levi's ugyan drágább volt, de tényleg masszívabb, minőségibb még a skinny fazon is (ami nem 100% pamut), és én is találtam nekem megfelelő hosszt, ami nem a bokámig ér.

21L

2021. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem egyformák. A Levi’s-es ruháim x mosás után sem kezdenek tönkremenni. Az, hogy 100% pamut mindkettő, nem azt jelenti, hogy ugyanaz a pamut ugyanazzal az eljárással készül. Nem véletlenül van közöttük az az ár különbség.
2021. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat, szuperek vagytok:D
2021. febr. 2. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Levi’s sokkal jobb. Tartósabb.
2021. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezerszer jobb. Ilyen plázás, b.zikra méretezett tömegszemeteket alap, hogy nem veszek. Farmer esetében még pofátlanul drágább a plázás szemét, mint a Remixről vett Levi's. Volt, hogy a H&M-es farmer a zsebeknél szakadt szét kb 1 héten belül. Van 2016-ban vett Levi's farmerem, mai napig se ment tönkre. 24/F
2022. febr. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!