Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Bershkás bakancsok mennyire...

A Bershkás bakancsok mennyire strapabíróak?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem 13 ezerért egy New Yorkeres bakancsot, de 5 hónap után elkezdett felválni a talpa. Visszatérítélették az árát, mert még időben visszavittem, viszont most venni szeretnék egy másikat helyette. A Bershka termékekről mi a véleményetek?

2021. febr. 3. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
New Yorker minőség. Ne ilyen fast fashion boltokból vegyél cipőt, menj be egy normális cipőboltba
2021. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, már tudom. Eddig legtöbbször Deichmanból vásároltam. De ez a bakancs megtetszett, és tekintve, hogy van pár olyan ruhadarabom ami évek után is hibátlan állapotban volt, gondoltam megveszem ezt a bakancsot is.

Te honnét vásárolsz? Miket ajánlasz? :D

Sima, egyszerű, vastag talpú bakancsot szeretnék fekete színben.

2021. febr. 3. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Dockerst lehet kapni a Renoban, nekem olyan van. De teljesen mindegy, ilyen egyszerű bakancsokat kb bárhol lehet kapni, én arra szoktam figyelni, hogy bőrből legyen, azoknál alapból jobban figyelnek a minőségre. Illetve még a Zarában is vannak bőrből készült cipők, ezek is jobb minőségűek.
2021. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekem van onnan bakancsom, még 2019-ben vettem, és mostanában is fel szoktam venni. Szerintem egész jól bírja a strapát, annyi, hogy a talpa rettenetesen csúszik, de meg lehet szokni (illetve ha esik valami, akkor mást húzok fel, nedves időben életveszély).
2021. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!