Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vekony, magas lanyok ti...

Vekony, magas lanyok ti honnan rendeltek ruhakat?

Figyelt kérdés

Es kicsit "szexibb" pushup melltartot kicsi cicikre? 😅

70/B inkabb

Bugyik?


174cm magas es 52kg vagyok



2021. febr. 4. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Tezenis, én máshol a kis melleimre nem is találok melltartót, bugyiban is nagyon jó!
2021. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Én 171 vagyok és 56-58 kg. De így is vékony magas vagyok. Hosszú kezek, lábak, lapos mell, széles váll. Nem szoktam rendelni sosem, nem merek, mert minden kicsi lesz vagy túl bő, hiába mérem le. Főleg az ujja rövid mindennek. Ami meg derékba jó, vállba nem. Vagy a medencecsontom lóg ki. Vagy kukászsákként lóg rajtam.

Sok idő elmegy vele, de az üzletekbe végig próbálok mindent és nagy ritkán találok valamit.

Melltartót én a kínai üzletekbe szoktam venni. Ha ciki, ha nem, egyedül ott van a méretemnek megfelelő melltartó és a push up-os választékukból is van bőven. (Sajnos nekem csak ez maradt).

Viszont a New Yorkerben és a H&M-ben is találtam már jó melltartókat. Akkor vettem belőle mindenféle színűre rögtön. Ritkán lehet találni (függ a kosárméretedtől is) de a 70/75 A-B kosaras push up melltartók a New Yorkerben is szoktak lenni jók.

2021. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*szinűt
2021. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok 🥰

2-es szerintem adj egy eselyt a sinsaynek :)

Van uzletuk is elvileg!

2021. febr. 4. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Triumph
2021. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ruhát asosról rendeltem. Van külön tall kategória.

Illetve Pinkswan. Magyar márka, direkt magas csajoknak. Minden felső, kabát és nadrág direkt hosszabb.

2021. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Te bárhol találsz ruhát, egyik méreted sem olyan kirívó. A nálad sokkal magasabbaknak, vagy sokkal alacsonyabbaknak szokott gondja lenni a ruhákkal.
2021. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es, gyere el velem vasarolni es utana formalj velemenyt. =)

Tobbieknek ment a zold ❤️

2021. febr. 5. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
8 Igazad van. A hozzád hasonló méretű ismerőseim biztos azért találnak, mert nincs.
2021. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsanat, akkor minden bizonnyal igazad van
2021. febr. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!