Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szombathelyen hol nyílik a...

Szombathelyen hol nyílik a Háda használtruha bolt?

Figyelt kérdés

Sajnos az elmúlt időszakban talán a koronavírus járvány miatt kialakult korlátozásoknak köszönhetően jópár üzlet bezárt Szombathelyen is, köztük kedvenc turkálóm is (ami a Domus üzletháznál volt).

Viszont hallottam a napokban, illetve interneten is láttam, hogy nyílik Szombathelyen is új HÁDA Használtruha bolt. Tudja valaki, hogy ez helyileg pontosan hol lesz és mikor nyit? Neten címet nem találtam, de hátha valaki már látta.

Illetve ha bárki tud jó használtruha boltot, vagyis turkálót a városban, ossza meg kérem! :) A Király utcait ismerem, a Ruhaözönt, illetve a Kossuth Lajos utcait is ismerem. :)



2021. febr. 5. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
[link] itt egy állás hirdetés, ahol azt írják, miszerint a ZONE PARK bevásárlóközpontban lesz
2021. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!