Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Titeket nem zavar ha az...

Fiúk! Titeket nem zavar ha az alsógatyátokon van egy öklömnyi luk? Mármint azon a kettőn kívül amibe a lábaitok vannak.

Figyelt kérdés

Van egy bátyám, és kb az összes alsóján, de még néhány nadrágján is a két lába között luk van. És amikor megkérdezem, hogy nem zavarja-e vagy valami csak vonogatja a vállát, de kíváncsi vagyok, hogy ez miért nem zavarja annyira a pasikat.

Ez lehet, hogy hülye kérdés egyébként, de nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra, szóval viszonylag normális válaszokat várok, már amennyire normális lehet.



2021. febr. 7. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem zavar, sőt, nagyon hasznos, mert így szaráskor nem kell levenni.
2021. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Pisiléskor hasznos
2021. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért, másnak nincsen?!
2021. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem.Könnyebb kilógatni.
2021. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha már nagyon szétmegy kidobom,de kicsire nem adunk.
2021. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát nemtom.. Nekem ritkán lyukad ki, de engem zavar. Gondolom egy lánynak is kiábrándító lehet ilyenben látni egy srácot.


20/F

2021. febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Milyen luk? Én nem hordok lyukas boxert.
2021. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Jó nagy igénytelenségre vall. (Vagy csak ilyen az anyagi helyzete, hogy nem tud újat venni.)

Ha a legkisebb lyuk van rajta, vagy már feslik az anyag, azonnal dobok a kukába és újat veszek.

2021. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem hülye kérdés, de a kérdésedre kérdéssel tudnék válaszólni, azok a farmerek amiken elől van a térdnél, combnál pár lyuk az nem zavarja főként a csajokat?
2021. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9-es, azokat a farmereket én kifejezetten utálom (lány létemre), nincs egy olyanom se, és én is mindig ezt kérdezem a hugaimtól, hogy hogy nem zavarja őket, hogy kb a fél lábuk kint van a nadrágból

És egyébként a bátyám inkább csak igénytelen, simán tudna magának újakat venni, de szerintem egyszerűen nincs hozzá kedve

2021. febr. 8. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!