Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egészen sötét (majdnem fekete)...

Egészen sötét (majdnem fekete) pulóvert milyen sűrűn érdemes kimosni?

Figyelt kérdés

#mosás #pulóver #milyen gyakran mossam
2021. febr. 7. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi köze van ennek a színhez?

Akkor kell kimosni amikor szükséges

2021. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De honnét tudom, hogy mikor szükséges? A színének az a köze ehhez, hogy nem látom, mikor koszos. Ha már bűzlik, akkor mossam? Vagy havonta? Hetente?
2021. febr. 7. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Ez most komoly?

Normális ember minden használat után kimossa a ruhát, de legalább 2 használat után.

Nem akkor kell kimosni mikor már fekete kosz foltok vannak rajta...

2021. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pulóvert naponta? Izé, akkor én nem vagyok normális ember… :(
2021. febr. 7. 23:28
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Minden használat után.🤨
2021. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hagyjuk. Ez elmebaj. Nem fogom minden használat után kimosni. Valami reális, értelmes választ szerettem volna, ne írjatok inkább többet, puszi.
2021. febr. 7. 23:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hu azért ne a válaszolók legyenek hibásak, mert egy teljesen alap dolog nálad nem számít annak. Akkor neked elég 2 hetente kimosni, másnak nem.
2021. febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj már… Fölvesz az ember egy inget, azt naponta cseréli, igen, hisz közvetlenül a testén van, beleizzad, koszos lesz stb. Mármost valahányszor öt percre kiszaladok a boltba, fölkapok rá egy pulóvert, hisz hideg van, majd arra a kabátot… Komolyan mondjátok, hogy ezek után MOSSAM KI azt a pulóvert?? Vagy ha bemegyek benne dolgozni (1 óra út oda, 1 vissza), mossam mi, mert a buszon vállalhatatlan lesz?? A télikabátot ne tisztíttassam ki mindennap? Hol éltek ti, milyen a ti világotok, én ezt egész egyszerűen nem értem…
2021. febr. 7. 23:44
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem 5 perces használat után gondolta senki. De ha egész nap rajtad van akkor igen, ki kellene mosni, de minimum 2 használat után.
2021. febr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Ilyen vastag pulóvert (nekem mindig van alatta póló) sokszor egy hétig is hordok mert egy nap csak 1-2 órát van rajtam míg elmegyek és visszajövök valahonnan. Szóval ha felszorzom, úgy 10-12 óra hordás után. Kivéve ha sikerül beleizzadni, mert akkor megy a szennyesbe.
2021. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!