Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki rendelt már Sinsay, House...

Aki rendelt már Sinsay, House vagy Cropp webshopból üzletben történő átvételre, ilyen esetben ha vmelyik terméket vissza szeretném vinni, azt ugyanúgy csak az üzletbe tudom vagy futárral is vissza lehet vitetni?

Figyelt kérdés
Illetve ha futár hozta ingyenesen (11.000Ft felett volt), de vissza kellene küldenem vmit (és így már 11.000Ft alatt lenne) a visszautalásnál hozzászámolják a szállítási díjat, vagyis annyival kevesebbet utalnak vissza?

2021. febr. 10. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld fel az üzletben, és akkor nem kell vacakolni, ha nem jó.
2021. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert vidéki vagyok olyan városból, ahol sajnos egyik üzlet sincs. Bolti átvételre kértem pár terméket, egy pesti barátnőm fog elmenni érte, viszont ha nem lesz jó vmi, nem akarom hogy neki kelljen vissza is vinnie.
2021. febr. 10. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Attól hogy visszaviszel ruhát nem fogják levonni a szállítási költséget.
2021. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem személyesen visszavinni, hanem visszaküldeni 🙄

De legyen így...

2021. febr. 14. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindhárom helyről rendszeresen rendelek ,többször küldtem vissza futárral.Mindig ingyenes,akkor is ha így már nem éri el a rendelésed a 11000 forintot.Cropp és house üzletekbe 365 napig lehet visszaküldeni.
2021. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: nagyon koszonom neked a választ, több mindenben is megerositettel 😉
2021. febr. 15. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!