Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tudok dönteni...

Miért nem tudok dönteni mostanában, hogy milyen táskát hordjak?

Figyelt kérdés

Valamiért egyszer elkezdődött ez nálam mostanában, hogy nagy stresszt tulajdonítok a színek passzolásához.

Jelenleg a kedvenc színem a rózsaszín.

Van egy nagyobb hátizsákom rózsaszínben viszont nekem kicsit kényelmetlen a hordása főleg téli kabátokkal. Nagyon pufi vagy hogy mondjam. Nem táska forma nekem.

Viszont van egy tökéletesen kényelmes kisebb hátizsákom ami piros és mostanában berögzült, hogy utálom a pirosat de csak azért, mert a legjobb barátnőmnek piros mániája van de nem akarom utánozni, viszont nekem nem favorite a piros de nem utálom annyira mint amennyire most gondolom.

Van egy másik kisebb táskám ami fehér de az se nagyon kényelmes pedig puha és lég könnyű. De viszont ehhez az agyam azt gondolja, hogy csak fehér cuccok mehetnek hozzá meg bele ami nem gond mert van néhány de akkor már a szobámat is valami esztétikussá alakítsam pl. fehér falak nem pedig lazac sushi rózsaszín mint amilyenre tervezem.

Meg nincs stílusom ami zavar kicsit.

Mindig is rövid ujjú pólókat hordtam zipzáros kardigánnal meg rá kabát.

Régóta figyelem a rockpince ruházatát és a unisex dark témában nagyon sok kedvencem lett de azokat még várnom kell picit. És ehhez az jön, hogy ezekhez a pólókhoz ami fekete mintás csak is fekete nadrág megy meg fekete táska és emos szoba...

Mi bajom lehet amiért így gondolkodok?

Régebben nem volt ilyesmi.

Jelenleg talán megpróbálok a kényelemhez öltözni és maradok a piros táskámnál amit valamiért úgy fogtam fel, hogy utálom a pirosat pedig semmi bajom vele. Ehhez is csak a piros kabátom mehet meg a piros kardigánom pedig van pár más ami nem piros. De ha nem akkor kicsit zavar.

Mással előfordult ilyen?

Kicsit hülyén érzem magam, hogy ezek miatt vagyok megzavarodva.

21 lány vagyok.



2021. febr. 14. 01:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ennyit írni a semmiről... foglald már el magad valamivel
2021. febr. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1.ez nem semmi.

Ilyen kommenteket nem szeretnék kapni többet, mert ez nem semmi engem igenis zavar.

Hiába foglalom le magam akkor is van ez...

ha nem tudsz hasznosat írni inkább ne is írj semmi.

2021. febr. 14. 02:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A szobádnak semmi köze a ruháidhoz, különítsd el a kettőt. A szobád lehet nyugodtan lazac, és hordhatsz attól más színű ruhát.


A fehér szín mindenhez illik. A fehér táskához nem kell egy teljes fehér ruhatár. Ha nagyon oda akarsz figyelni a stílusra, akkor az öv (ha hordasz) és a cipő passzoljon a táska színéhez.

A piros táskához nyilván nehezebb piros cipőt találni, ott barnával is kombinálhatod.

Illetve télen játszik még a sál színe is, szóval mondjuk a piros táska, piros sál mellé nem kell a többi cuccodnak pirosnak lennie. Sőt! Nem is néz ki jól, ha minden egyszínű.


De pl nekem van egy kézműves bőrműves által készített tatyóm, ami hátizsák és oldalzsák is lehet, barna-bordó színkombóban. Feketét kellett volna vegyek, mert az jobban illik a cuccaimhoz, konkrétan semmim nem piros, de ezzel az alapszínnel jobban tetszik a táska mintája, így ez nyert.

Van hozzá egy barna csizmám, és szálljon le mindenki rólam. :-)


A rockpince cuccait is nyugodtan kombinálhatod mással, nem kell átmenned emoba (az ottani cuccok amúgy is inkább gothosak, nem emósak). Nyilván, ha csupa fekete kiegészítővel veszel fel valamit, akkor nagyon dark leszel, de ha kombinálod, az összhatás is más lesz.

Nekem van onnan felsőm jó néhány (a te korodban nagyon metal voltam :)), nyáron pl ég és föld a különbség, ha ugyanazt a darkos sárkányos szalagos topot farmer rövidnadrággal meg tornacsukával veszem fel, akkor nyilván vadabb hatást kelt, de egy semlegesebb, pl barna körszoknyával meg saruval már laza és nőcis.


Szóval vedd meg és hordd, ami tetszik, de nem kell szélsőségesnek lenned. Nem kell egyetlen színre, egyetlen stílusra koncentrálnod.

Én kamaszként talpig feketében nyomtam meg zsákruhákban totál rockosként meg metálosként. Huszonévesen felfedeztem a goth cuccokat, amik ugye sokkal nőiesebbek a zsákruháknál. Ma már felnőtt fejjel simán felveszem a virágos nyáriruhácskát - de attól még ugyanúgy rockosnak vallom magam, a zenei ízlésem nem változott. :) És ha koncertre megyek, naná, beöltözök metálba. De a főnököm szerintem szívbajt kapna, ha úgy állítanék be dolgozni. :-)

(A lakásunk meg narancs falak bézs és fa bútorokkal, a konyha meg napsárga-fehér szóval köze nincs semmihez, de imádom.)

2021. febr. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3.na köszönöm!

pontosan ilyen válaszra vártam nem mint az egyesnél...

sokat segítettél.

lehet kicsit ocds vagyok talán ezek miatt is?

kicsit megzavarodtam.

amúgy nyilván nem emós csak ilyen dark meg ilyenekre gondoltam :D.

2021. febr. 14. 04:58
 5/19 anonim ***** válasza:
Oké kérdező, lehet igazad van. Olyan gyerek vagy még hogy ez simán elnézhető
2021. febr. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5.nem vagyok gyerek..
2021. febr. 14. 05:09
 7/19 anonim ***** válasza:

Actually szerintem is hülyeségen gondolkozol.

Plusz megemlíteném a bőség zavarát: legyen 2 mindenhez illő oszt csókolom.

2021. febr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7.tudom devalamiért ez van most...:(
2021. febr. 14. 06:39
 9/19 anonim ***** válasza:
Történt valami? Kirúgtak, megszakadt egy barátság vagy akármi ami miatt "ebbe menekülsz"? 😕
2021. febr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

De gyerek vagy. Nem az életkorod miatt.

Tanulj, dolgozz, vagy takarítsd ki a házat. Főzzél egy pörköltet, vasalj inget. Hasznositsd magad.

Nevetséges hogy 21 évesen ilyenen problémàzol

2021. febr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!