Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tudok dönteni...

Miért nem tudok dönteni mostanában, hogy milyen táskát hordjak?

Figyelt kérdés

Valamiért egyszer elkezdődött ez nálam mostanában, hogy nagy stresszt tulajdonítok a színek passzolásához.

Jelenleg a kedvenc színem a rózsaszín.

Van egy nagyobb hátizsákom rózsaszínben viszont nekem kicsit kényelmetlen a hordása főleg téli kabátokkal. Nagyon pufi vagy hogy mondjam. Nem táska forma nekem.

Viszont van egy tökéletesen kényelmes kisebb hátizsákom ami piros és mostanában berögzült, hogy utálom a pirosat de csak azért, mert a legjobb barátnőmnek piros mániája van de nem akarom utánozni, viszont nekem nem favorite a piros de nem utálom annyira mint amennyire most gondolom.

Van egy másik kisebb táskám ami fehér de az se nagyon kényelmes pedig puha és lég könnyű. De viszont ehhez az agyam azt gondolja, hogy csak fehér cuccok mehetnek hozzá meg bele ami nem gond mert van néhány de akkor már a szobámat is valami esztétikussá alakítsam pl. fehér falak nem pedig lazac sushi rózsaszín mint amilyenre tervezem.

Meg nincs stílusom ami zavar kicsit.

Mindig is rövid ujjú pólókat hordtam zipzáros kardigánnal meg rá kabát.

Régóta figyelem a rockpince ruházatát és a unisex dark témában nagyon sok kedvencem lett de azokat még várnom kell picit. És ehhez az jön, hogy ezekhez a pólókhoz ami fekete mintás csak is fekete nadrág megy meg fekete táska és emos szoba...

Mi bajom lehet amiért így gondolkodok?

Régebben nem volt ilyesmi.

Jelenleg talán megpróbálok a kényelemhez öltözni és maradok a piros táskámnál amit valamiért úgy fogtam fel, hogy utálom a pirosat pedig semmi bajom vele. Ehhez is csak a piros kabátom mehet meg a piros kardigánom pedig van pár más ami nem piros. De ha nem akkor kicsit zavar.

Mással előfordult ilyen?

Kicsit hülyén érzem magam, hogy ezek miatt vagyok megzavarodva.

21 lány vagyok.



2021. febr. 14. 01:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10,oké elmondtad a véleményed..

kérdeztelek róla?

2021. febr. 14. 07:30
 12/19 A kérdező kommentje:
10.ha zavar akkor ne nézd és meg van oldva!
2021. febr. 14. 07:30
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit hülyén érzem magam"

Ezzel megmagyaráztad okát - és választ is adtál kérdésedre.

.

Az, hogy milyen táska van nálad, egyedül azt érdekli, aki kezedből kitépni, aztán elfutni vele akar.

Ne légy a táska rabja, mert az betegség, de nem testi.

2021. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
Úristen, mekkora probléma, te jó ég. Csodálom, hogy tudsz aludni.
2021. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem erről egy enyhe kényszeresség ugrik be és hoppá írtad is hogy van egy kis ocd-d. Szerintem ebben rejlik a dolog kulcsa.

Szerintem is próbáld elkülöníteni egymástól a szobát meg a ruhákat, időnként csakazértis vedd fel a szerinted nem összeillő cuccokat vagy csak simán nézd az utcán az embereket, a többség tojik rá hogy a táskája meg a cipője, kabátja megy-e egymáshoz. Próbálj elfeledkezni róla, hogy milyen színűek a cuccok rajtad.

2021. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az ocd. Nekem kifejezetten hülyén néz ki, ha valakin ugyanolyan színű ruhák vannak. Mint valami órias tetletubbie (kivétel az ilyen nagyon basic színek mint a fekte vagy a fehér).

Az egyetemen is volt nálunk egy ilyen csaj, ő mindig lilában járt. Minden cucca lila volt. És mindig ugyanarra a helyre ült le. Ha elfoglalták a helyét, kb dührohamot kapott, első pár óra után már tudtuk, hogy abban az előadóban oda más ne üljön. Szóval ez együtt járhat mas tikkekkel is.

Igazából ha zavar, akkor lehet érdemes elmenni egy pszichológushoz, mert ez nem normális. Pláne, hogy a szobádnak is passzolnia kell... Ha nem zavar, akkor kattogj rajta nyugodtan, de legyél tudatában annak, hogy rajtad kívül senki nem lája ha "nem összeillő" ruhákban vagy.

2021. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%

Amùgy csodálom hogy eddig vitatkozott mindenki, meg szidni tudjátok (bár tegyük hozzá hogy te se vagy kispályás kérdezö), de senkinek nem jutott eszébe a legegyszerübb megoldás:

Mindig az a lényeg hogy ami éppen rajtad van az egységes legyen, menjen egymáshoz. Én is ùgy vagyok hogy egyik nap még teljesen rózsaszínben megyek, másnap meg már elegáns barnában. Szòval éppen amilyen kedved van

. Viszont nekem az fura kicsit hogy rózsaszín a kedvenced, de full feketébe akarsz öltözni? Persze ez nem azt jelenti hogy csak azt hordhatod, de a kettö üti egymást. Szòval pròbálj meg azért valamennyire egységes maradni, és ne csak azért legyél dark mert az mennyire menö már. Viseld azt ami tükrözi a személyiséged és jòl áll.

Btw a szobának semmi köze a ruhákhoz.

2021. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

húbmeg mennyi bajod van... menjél el dolgozzál és vegyél majd magadnak saját pénzeden, 100 táskát, minden napra kettőt... :D

Van 1 táskám, minden nap az hordom. Oszt csá.

2021. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17. dehogynincs. egy filmben talán nem tükrözi a szoba és a ruhatár is a karakter stílusát? de. az embernek jó ha a szobája és a ruhatára...azaz a háttér hozzá amit csak a hozzá közel állók látnak de nagyon jelentős, legyen harmonikus egymással. nos, én pont az vagyok akinek pink és a fekete a kedvenc színe. ütik egymást? nos, a kettő együtt alkotta az emo külsőt még egykor.... hát, elgondolkodtam hogy esetleg mégse viseljem őket együtt.
2022. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!