Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért veszik a Mayo Chix...

Miért veszik a Mayo Chix ruhákat, ha extrán túlárazott mindegyik és gagyi hatást keltenek?

Figyelt kérdés
Mintha egy kínaiból vennék őket, csak van rajtuk egy hatalmas felirat.

2021. febr. 15. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Kabátom van,nincs rajta felírat.Volt tőlük egy dzsekim 8 évig bírta,remélem ez is fogja.Nem mindegyik ruhájuk csicsás,ott is lehet normálisat kapni.A minőséget nem tudom,mert Blue Nature-t hordok jobbára.
2021. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de egyszer vettem egy téli kabátot ott, ami még jól is nézett ki. Most kezdtem el idén hordani, rendeltetésszerűen használom, ahogy egy kabátot kell, mégis már az egyik zsebe lyukas, kifakult, a hónaljánál is lyukas, leszakadtak a gombjai. 40ezer forint volt :) És ez a pénz nem az ölembe hullott, nem vagyok túl gazdag sem, szóval elég szarul érzem magam miatta, de legalább megtanultam, hogy egy szar az a bolt. A kínaiban jobb kabátot vettem anno ennek az áránal a tizedéért.
2021. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

2: sajnos 40 ezerért nem fogsz olyan kabátot kapni ami több évig tart, persze mint írtad ki lehet fogni kínaiban de azért azok is hasonló minőség, max épp szerencséd van


régen az emberek egy egész életen át hordtak egy kabátot, de meg is dolgoztak érte, fél évnyi fizetésbe került egy kabát, vagy fel kellett menned a hegyekbe leülni egy medvét.


ehhez képest a 40 ezer az pont annyi amit az a kabát ér (jó, lehet hogy 20-30%-al túl van árazva, mert sokat költenek a reklámra), hogy 1, max 2 szezonban hordhatod, nem fagysz meg ha nem megy -10 alá a hőmérséklet, valamennyire követi a divatot, aztán ennyi.


nem a kabátjuk drága, hanem a magyar ember fizetése botrányosan alacsony.

2021. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Leárazva volt 40ezer. Nehogy már egy kabát ne bírjon ki 3 hónapot! Ne akard már megmagyarázni nekem, hogy egy 40ezer forintos kabátnak 3 hónap az életideje! Érdekes, egész család tescoban meg kínaiban vásárol, az ő kabátjaik kibírják több évig, amik max 10ezer forintba kerültek.
2021. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Nem mondom, hogy egy 40 ezres kabát nem bírhat ki 3 hónapot, csak azt, hogy nem kell azon csodálkozni, ha nem bír ki annyit se.

Manapság ha veszel egy BMW-t 10 millióért, kigyullad az autópályán menet közben minden előjel nélkül, annyi hogy 10 milláért belerakták az elektronikát ami elkezd pittyegni, hogy épp legyen időd kiugrani.

Sokba kerül nem egyenlő a jó minőséggel.

A jó minőség, az az hogy milyen márka, gyártás technológia van mögötte.

Ha tartós ruha kell menj el egy szabóhoz

2021. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Én abban a hitben voltam a kérdés elolvasásáig, hogy a Mayo-nak 2008-ban leáldozott és senki se megy be az üzleteikbe. :D (gyász )
2021. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, én rohadtul csodálom, hogy az a kabát nem bírta ki azt a pár hónapot sem ennyi pénzért. A tescos meg a lidls 6000-12000(a tescos 20ról leárazott) teljesen jó évekig.
2021. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Hát pont erről beszélek én is :D

(2,4)

2021. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Sosem szakadt szét egyik 40 ezer alatti kabátom se, ki sem koptak, egynek kellett az egyik gombját megvarrnom, mert elkezdett több év használat után kilazulni és féltem, hogy leszakad.

A Mayo Chix meg egy ócska márka, amiről sokan talán nem is tudják, hogy magyar, de nagyon ügyesen eltalálták, hogy az átlag magyar nőknek mi tetszik. Az utcán is rengeteg embert látni hasonló stílusban felöltözve és a magyar tévéműsorokban is. Sokak szerint a "nőies" ruhadarabok pont ilyenek (bőr hatású és egyéb feszülős nadrágok és miniszoknyák, harsány színű feszülős poliamid felsők valami furcsa kivágással, csipkével, csillogós dísszel, esetleg felirattal, hogy mások is lássák, hogy telik műszálra).

2021. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8 Igen, téged erősítettelek meg a véleményemmel.
2021. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!